house · resale
Pater Damiaanstraat 4
2131EK Hoofddorp · Hoofddorp Pax Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 156 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | gWoon Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 houses in Haarlemmermeer met 91–170 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+4.4% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 2.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 5192 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 463.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940107
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Caleidoscoop — 0.25 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.55 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Veen — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 0.72 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.35 km |
| OV-station | Hoofddorp — 1.43 km |
| Restaurant | Fort Noxx — 0.53 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.278 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 473 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | B | € 649.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 661.870 | +€ 11.870 | |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | B | € 650.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 663.310 | +€ 13.310 | |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | B | € 615.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 629.080 | € -20.920 | |
| Leen Spierenburgstraat 10 Spaarndam | 127 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 623.190 | € -26.810 | |
| Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West | 138 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 35.000 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 609.300 | € -40.700 | |
| Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 153 | B | € 675.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 691.830 | +€ 41.830 | |
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 45.000 | |
| Anemoonlaan 7 Badhoevedorp Noordwest | 114 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | 6 | B | € 615.000 | € 4.805 |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | 6 | A | € 725.000 | € 5.331 |
| Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 125 | 6 | A | € 569.000 | € 4.552 |
| Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West | 136 | 6 | A | € 559.000 | € 4.110 |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | 6 | B | € 565.000 | € 4.065 |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | 5 | A | € 650.000 | € 4.815 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Leen Spierenburgstraat 10 Spaarndam | 127 | 7 | A | € 625.000 | € 4.921 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | 5 | A | € 600.000 | € 4.412 |
| Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West | 138 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.964 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |