Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 75 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Spijkenisse (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 23.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 4994 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991699
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.37 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Murene — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Boomgaardshoek — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ipse de Bruggen - SGLVG+ — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoogvliet — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria La Strada — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.072 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| CO2-uitstoot | ~1628 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en heteluchtverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 607 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Passiebloem 14 Ommoord | 119 | C | € 395.000 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 428.320 | +€ 428.320 | |
| Schalmei 74 Zevenkamp | 122 | A | € 450.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 459.760 | +€ 459.760 | |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | A | € 450.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 459.840 | +€ 459.840 | |
| Noorder Kerkedijk 161 Groot IJsselmonde | 149 | B | € 440.000 |
+€ 28.310
2 stap(pen)
|
€ 468.310 | +€ 468.310 | |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 475.000 | |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | A | € 472.500 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 483.220 | +€ 483.220 | |
| Oldegaarde 498 Pendrecht | 125 | A+ | € 487.500 | +€ 0 | € 487.500 | +€ 487.500 | |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | B | € 475.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 497.420 | +€ 497.420 | |
| Passiebloem 28 Ommoord | 122 | B | € 475.000 |
+€ 23.180
2 stap(pen)
|
€ 498.180 | +€ 498.180 | |
| Bongweg 19 Hoogvliet Zuid | 147 | A | € 498.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 509.760 | +€ 509.760 | |
| Trompetbloem 18 Ommoord | 133 | B | € 485.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 510.270 | +€ 510.270 | |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | B | € 498.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 521.750 | +€ 521.750 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wodanstraat 16 Katendrecht | 147 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.204 |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | 5 | B | € 850.000 | € 5.484 |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | 5 | C | € 725.000 | € 5.216 |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | 5 | A | € 749.000 | € 4.741 |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | 5 | D | € 735.000 | € 5.444 |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.519 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | 5 | A | € 472.500 | € 3.526 |
| Wout van Heusdensingel 1 Nesselande | 148 | 6 | A+ | € 700.000 | € 4.730 |
| Bongweg 19 Hoogvliet Zuid | 147 | 4 | A | € 498.000 | € 3.388 |
| Noorder Kerkedijk 161 Groot IJsselmonde | 149 | 6 | B | € 440.000 | € 2.953 |
| Gaarde 16 Hoogvliet Noord | 147 | 6 | A++ | € 595.000 | € 4.048 |