house · resale
Stokroos 1
2211MC Noordwijkerhout · Mossenest Zuid · wijk Noordwijkerhout · Noordwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jeroen van den Boogaard Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Noordwijk met 58–109 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+13.3% t.o.v. mediaan van € 4.991/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordwijk
| Inwoners | 875 |
|---|---|
| Dichtheid | 5721 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05750308
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.34 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.58 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Schelft — 0.29 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Celsius — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Hong Kong — 0.48 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.380 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1092 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta Ace 28C (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 292 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sint Janstraat 7 In den Houte | 101 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Stijntjesduinstraat 38 Zeeheldenbuurt | 79 | D | € 495.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 516.330 | +€ 41.330 | |
| Tulpstraat 9 Beeklaankwartier | 67 | D | € 415.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 433.090 | € -41.910 | |
| P J Warmerdamstraat 20 De Zilk | 106 | D | € 495.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 523.620 | +€ 48.620 | |
| Sint Vincentiusplantsoen 64 In den Houte | 106 | A++++ | € 529.000 | +€ 0 | € 529.000 | +€ 54.000 | |
| Verlengde Hoogstraat 6 Guldemond | 106 | D | € 519.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 547.620 | +€ 72.620 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stijntjesduinstraat 38 Zeeheldenbuurt | 79 | 4 | D | € 495.000 | € 6.266 |
| Sint Janstraat 7 In den Houte | 101 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 4.950 |
| Tulpstraat 9 Beeklaankwartier | 67 | 5 | D | € 415.000 | € 6.194 |
| Verlengde Hoogstraat 6 Guldemond | 106 | 4 | D | € 519.000 | € 4.896 |
| Sint Vincentiusplantsoen 64 In den Houte | 106 | 4 | A++++ | € 529.000 | € 4.991 |
| P J Warmerdamstraat 20 De Zilk | 106 | 5 | D | € 495.000 | € 4.670 |