databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Oeverzegge 29

8043LD Zwolle · Milligen · wijk Wijk 22 Stadshagen · Zwolle

€ 429.000
€ 4.125 / m²
104 5kamers A
Foto 1 van Oeverzegge 29 Foto 2 van Oeverzegge 29 Foto 3 van Oeverzegge 29 Foto 4 van Oeverzegge 29 Foto 5 van Oeverzegge 29 Foto 6 van Oeverzegge 29 Foto 7 van Oeverzegge 29 Foto 8 van Oeverzegge 29 Foto 9 van Oeverzegge 29 Foto 10 van Oeverzegge 29 Foto 11 van Oeverzegge 29 Foto 12 van Oeverzegge 29

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.104 m²
Perceel164 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Zwolle met 72–135 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.5% t.o.v. mediaan van € 4.318/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Oeverzegge

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Oeverzegge 15 95 A € 400.000 € 4.211

Buurt in cijfers — Zwolle

Inwoners6.890
Dichtheid6015 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 379.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt30%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01932240 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Vlieger — 0.18 km · 15 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Ikkedoen — 0.22 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo Nagelmaeker — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Gezondheidshuis Stadshagen — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondsheidshuis Stadshagen — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Zwolle Stadshagen — 1.02 km
Restaurant Minoyu — 0.4 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.048 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 91.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.187 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1352 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~416 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2000
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakLessenaardak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud364 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Stickerbelt 69 Geren 96 B € 424.000 +€ 10.560
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 434.560 +€ 5.560
Rembrandtlaan 27 Het Noorden 86 C € 409.000 +€ 13.330
2 stap(pen)
  • C→B: € 3.870 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.460 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 422.330 € -6.670
Johan de Wittstraat 8 Hogenkamp 90 C € 419.000 +€ 18.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 437.000 +€ 8.000
Braillestraat 7 Dieze-Centrum 127 A € 440.000 +€ 0 € 440.000 +€ 11.000
Van Diemenstraat 2 Wipstrik-Zuid 89 C € 399.000 +€ 17.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.010 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 416.800 € -12.200
Schepenenlaan 85 Gerenbroek 119 A € 445.000 +€ 0 € 445.000 +€ 16.000
H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord 118 C € 425.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 448.600 +€ 19.600
Bredebeek 94 Aa-landen-Oost 121 C € 425.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 449.200 +€ 20.200
Ministerlaan 177 Ittersumerlanden 92 B € 390.000 +€ 10.120
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 400.120 € -28.880
Oeverzegge 15 Milligen 95 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 € -29.000
Groenestraat 50 Oud-Assendorp 83 C € 379.000 +€ 16.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.470 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.130 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 395.600 € -33.400
Lindestraat 17 Oud-Assendorp 95 G € 425.000 +€ 38.000
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.850 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.800 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.700 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.650 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 463.000 +€ 34.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Toutenburgstraat 52 Werkeren 110 5 A+ € 475.000 € 4.318
Eemlaan 16 Aa-landen-Midden 111 5 B € 465.000 € 4.189
Mombaerstraat 162 Hogenkamp 111 5 A € 475.000 € 4.279
Rietgras 62 Milligen 112 5 A € 469.500 € 4.192
Oeverzegge 15 Milligen 95 5 A € 400.000 € 4.211
Rossinistraat 26 Holtenbroek III 102 4 B € 375.000 € 3.676
Stickerbelt 69 Geren 96 4 B € 424.000 € 4.417
Lindestraat 17 Oud-Assendorp 95 4 G € 425.000 € 4.474
H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord 118 5 C € 425.000 € 3.602
Schepenenlaan 85 Gerenbroek 119 5 A € 445.000 € 3.739
Ministerlaan 177 Ittersumerlanden 92 4 B € 390.000 € 4.239
Bredebeek 94 Aa-landen-Oost 121 5 C € 425.000 € 3.512