Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Veerman Makelaardij O.G. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Zwolle met 55–102 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+3.1% t.o.v. mediaan van € 4.483/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 4.130 |
|---|---|
| Dichtheid | 6389 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 367.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01932220
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindercampus TrioMundo — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kleine Reus — 0.48 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gezondheidshuis Stadshagen — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondsheidshuis Stadshagen — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Isala — 4.6 km |
| OV-station | Zwolle Stadshagen — 1.09 km |
| Restaurant | Michael — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.264 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.848 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1027 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~316 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompact (2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 287 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rossinistraat 26 Holtenbroek III | 102 | B | € 375.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 386.220 | +€ 21.220 | |
| IJsvogelvlinder 21 Schellerlanden | 91 | C | € 325.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 343.200 | € -21.800 | |
| Diezerenk 42 Bollebieste | 86 | C | € 375.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 392.200 | +€ 27.200 | |
| Groenestraat 50 Oud-Assendorp | 83 | C | € 379.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 395.600 | +€ 30.600 | |
| Oeverzegge 15 Milligen | 95 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 35.000 | |
| Ministerlaan 177 Ittersumerlanden | 92 | B | € 390.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 400.120 | +€ 35.120 | |
| Van Diemenstraat 2 Wipstrik-Zuid | 89 | C | € 399.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | +€ 51.800 | |
| Rembrandtlaan 27 Het Noorden | 86 | C | € 409.000 |
+€ 13.330
2 stap(pen)
|
€ 422.330 | +€ 57.330 | |
| Stickerbelt 69 Geren | 96 | B | € 424.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 434.560 | +€ 69.560 | |
| Johan de Wittstraat 8 Hogenkamp | 90 | C | € 419.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 437.000 | +€ 72.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groenestraat 50 Oud-Assendorp | 83 | 4 | C | € 379.000 | € 4.566 |
| Diezerenk 42 Bollebieste | 86 | 4 | C | € 375.000 | € 4.360 |
| Van Diemenstraat 2 Wipstrik-Zuid | 89 | 4 | C | € 399.000 | € 4.483 |
| Rembrandtlaan 27 Het Noorden | 86 | 5 | C | € 409.000 | € 4.756 |
| Johan de Wittstraat 8 Hogenkamp | 90 | 4 | C | € 419.000 | € 4.656 |
| IJsvogelvlinder 21 Schellerlanden | 91 | 4 | C | € 325.000 | € 3.571 |
| Ministerlaan 177 Ittersumerlanden | 92 | 4 | B | € 390.000 | € 4.239 |
| Lindestraat 17 Oud-Assendorp | 95 | 4 | G | € 425.000 | € 4.474 |
| Stickerbelt 69 Geren | 96 | 4 | B | € 424.000 | € 4.417 |
| Oeverzegge 15 Milligen | 95 | 5 | A | € 400.000 | € 4.211 |
| Rossinistraat 26 Holtenbroek III | 102 | 4 | B | € 375.000 | € 3.676 |