house · resale
Korrelhoed 32
7324CZ Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 houses in Apeldoorn met 101–188 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 5041 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kroonpad — 0.25 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 2.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.862 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.152 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.055 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 544 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -24.500 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 564.460 | € -35.040 | |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | C | € 535.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 560.400 | € -39.100 | |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | B | € 535.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 551.280 | € -48.220 | |
| Pallietergaarde 112 Matengaarde | 158 | A+ | € 649.500 | +€ 0 | € 649.500 | +€ 50.000 | |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | G | € 595.000 |
+€ 62.400
6 stap(pen)
|
€ 657.400 | +€ 57.900 | |
| Bilderdijklaan 24 Sprengenbos | 166 | C | € 625.000 |
+€ 33.200
2 stap(pen)
|
€ 658.200 | +€ 58.700 | |
| Wendenlaan 17 Loolaan-Noord | 118 | E | € 625.000 |
+€ 38.940
4 stap(pen)
|
€ 663.940 | +€ 64.440 | |
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | D | € 499.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 529.510 | € -69.990 | |
| Schubertlaan 13 Componistenkwartier | 120 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 75.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pallietergaarde 112 Matengaarde | 158 | 7 | A+ | € 649.500 | € 4.111 |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | 6 | B | € 535.000 | € 3.615 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | 6 | G | € 595.000 | € 3.814 |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | 7 | C | € 535.000 | € 4.213 |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | 6 | E | € 685.000 | € 4.448 |
| Waldeck-Pyrmontstraat 22 Het Loo | 136 | 7 | C | € 789.500 | € 5.805 |
| Bosweg 48 Sprengenbos | 138 | 7 | C | € 798.000 | € 5.783 |
| Molenstraat 140 Welgelegen | 135 | 6 | C | € 749.500 | € 5.552 |
| Bilderdijklaan 24 Sprengenbos | 166 | 6 | C | € 625.000 | € 3.765 |
| Schubertlaan 13 Componistenkwartier | 120 | 7 | A | € 675.000 | € 5.625 |
| Deventerstraat 270 Osseveld-West | 139 | 8 | A | € 795.000 | € 5.719 |