house · resale
Sef van Megenlaan 25
5872AV Broekhuizen (LI) · Broekhuizen · wijk Wijk 09 Broekhuizen · Horst aan de Maas
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 273 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maas en Peel Makelaardij en Taxaties (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Horst aan de Maas met 94–175 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-11.6% t.o.v. mediaan van € 3.344/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Horst aan de Maas
| Inwoners | 620 |
|---|---|
| Dichtheid | 2366 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 352.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15070900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Schakel — 0.94 km |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR — 1.38 km |
| Restaurant | Maaspaviljoen — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.085 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1987 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 465 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Horst aan de Maas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmastraat 10 Sevenum | 104 | C | € 375.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 395.800 | € -3.200 | |
| Merwijckstraat 10 Sevenum | 102 | C | € 395.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 415.400 | +€ 16.400 | |
| Kanakker 34 Swolgen | 108 | C | € 359.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 380.600 | € -18.400 | |
| Fleursstraat 16 Hegelsom | 164 | C | € 425.000 |
+€ 32.800
2 stap(pen)
|
€ 457.800 | +€ 58.800 | |
| Van Frezinstraat 1 De Risselt | 134 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Frezinstraat 1 De Risselt | 134 | 5 | A | € 469.000 | € 3.500 |
| Fleursstraat 16 Hegelsom | 164 | 6 | C | € 425.000 | € 2.591 |
| Kanakker 34 Swolgen | 108 | 7 | C | € 359.000 | € 3.324 |
| Emmastraat 10 Sevenum | 104 | 6 | C | € 375.000 | € 3.606 |
| Nieuwe Baan 49 Tienray | 157 | 5 | D | € 525.000 | € 3.344 |
| Merwijckstraat 10 Sevenum | 102 | 5 | C | € 395.000 | € 3.873 |
| Veestraat 9 Grubbenvorst-Centrum | 107 | 6 | E | € 259.000 | € 2.421 |
| Schadijkerweg 25 Verspreide huizen Meterik | 137 | 5 | A | € 695.000 | € 5.073 |