house · resale
Vijlenerberg 6
3825DL Amersfoort · Park van de Tijden-Oost · wijk Vathorst-De Velden · Amersfoort
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 183 m² |
| Perceel | 581 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Hell Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Amersfoort met 128–237 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+22.5% t.o.v. mediaan van € 5.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 2.080 |
|---|---|
| Dichtheid | 6742 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 510.000 deze listing +125% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03072802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Marke — 0.25 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Benjamin — 0.76 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Vathorst — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 4.52 km |
| OV-station | Amersfoort Vathorst — 1.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restobar BUUR — 0.31 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.490 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 243.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 183 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.196 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.673 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1647 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Vaillant HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 638 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lofoten 1 Eilandengroepenbuurt | 186 | A | € 1.075.000 |
+€ 33.480
2 stap(pen)
|
€ 1.108.480 | € -41.520 | |
| Snoeckgensheuvel 61 Vermeerkwartier-Oost | 139 | C | € 975.000 |
+€ 52.820
4 stap(pen)
|
€ 1.027.820 | € -122.180 | |
| Randenbroekerweg 10 Componistenbuurt-Noord | 216 | C | € 1.225.000 |
+€ 82.080
4 stap(pen)
|
€ 1.307.080 | +€ 157.080 | |
| Ammerzodenlaan 51 Laakse Tuinen | 195 | A+++ | € 978.000 | +€ 0 | € 978.000 | € -172.000 | |
| Schilberg 1 Park van de Tijden-Oost | 172 | A+ | € 950.000 |
+€ 17.200
1 stap(pen)
|
€ 967.200 | € -182.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ammerzodenlaan 51 Laakse Tuinen | 195 | 5 | A+++ | € 978.000 | € 5.015 |
| Lofoten 1 Eilandengroepenbuurt | 186 | 6 | A | € 1.075.000 | € 5.780 |
| Schilberg 1 Park van de Tijden-Oost | 172 | 6 | A+ | € 950.000 | € 5.523 |
| Randenbroekerweg 10 Componistenbuurt-Noord | 216 | 6 | C | € 1.225.000 | € 5.671 |
| De Kreek 9 Kattenbroek-Noord | 162 | 5 | A | € 745.000 | € 4.599 |
| Gesloten Stad 4 Wintertuinen | 165 | 5 | A | € 695.000 | € 4.212 |
| Maastrichtkade 20 Laakse Tuinen | 156 | 4 | A | € 800.000 | € 5.128 |
| Terschellingkade 62 Waddeneilandenbuurt | 151 | 5 | A | € 789.000 | € 5.225 |
| Straat van Gibraltar 168 De Bron-Zuid | 154 | 6 | A+ | € 795.000 | € 5.162 |
| Snoeckgensheuvel 61 Vermeerkwartier-Oost | 139 | 6 | C | € 975.000 | € 7.014 |
| Anton Mauvestraat 19 Vermeerkwartier-Oost | 142 | 5 | C | € 795.000 | € 5.599 |
| Loonwerkerhof 16 De Ham | 140 | 5 | A | € 825.000 | € 5.893 |