Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 67 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MOIB makelaars & taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Utrecht met 71–132 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+19.6% t.o.v. mediaan van € 5.697/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 6.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 17859 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 586.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440433
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jenaplanschool Wittevrouwen — 0.22 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Bombardon — 0.12 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.24 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Koert — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Wittevrouwen — 0.22 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Stadskliniek Utrecht — 0.32 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 1.06 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Europa — 0.06 km · 88 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.454 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1860 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR C.V.-combiketel Remeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 338 m³ |
| Tuin | Plaats |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beverstraat 45 Pijlsweerd-Zuid | 107 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | A | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 5.000 | |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | E | € 650.000 |
+€ 36.960
4 stap(pen)
|
€ 686.960 | € -8.040 | |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | D | € 675.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 707.400 | +€ 12.400 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 | +€ 0 | € 679.000 | € -16.000 | |
| Surinamestraat 123 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 119 | B | € 700.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 713.090 | +€ 18.090 | |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | A++ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -20.000 | |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | C | € 650.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 671.000 | € -24.000 | |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | E | € 629.000 |
+€ 32.010
4 stap(pen)
|
€ 661.010 | € -33.990 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 659.400 | € -35.600 | |
| Werner Helmichstraat 44 Julianapark en omgeving | 96 | C | € 625.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 644.200 | € -50.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | 5 | C | € 650.000 | € 6.190 |
| Werner Helmichstraat 44 Julianapark en omgeving | 96 | 5 | C | € 625.000 | € 6.510 |
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | 5 | F | € 589.000 | € 5.890 |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | 5 | B | € 585.000 | € 5.850 |
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | 5 | A | € 575.000 | € 5.693 |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | 5 | E | € 650.000 | € 5.804 |
| Beverstraat 45 Pijlsweerd-Zuid | 107 | 4 | A+ | € 695.000 | € 6.495 |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | 4 | E | € 629.000 | € 6.485 |
| Kersstraat 11 Oudwijk | 103 | 4 | D | € 795.000 | € 7.718 |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | 4 | D | € 615.000 | € 6.340 |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |