Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HRS Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 85–158 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-14.1% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.335 |
|---|---|
| Dichtheid | 7160 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 328.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sterrenboom — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Maaspoort-'t Geerke — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Maaspoort — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 's-Hertogenbosch Oost — 2.75 km |
| Restaurant | Brasserie La Porte — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.952 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.431 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1586 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~488 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 428 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | B | € 465.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 476.000 | +€ 1.000 | |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 488.420 | +€ 13.420 | |
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | C | € 439.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 459.200 | € -15.800 | |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | C | € 439.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 458.900 | € -16.100 | |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | +€ 23.500 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 34.000 | |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | +€ 35.000 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 513.630 | +€ 38.630 | |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | C | € 415.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 436.200 | € -38.800 | |
| Gageldonk 1 Abdijenbuurt | 87 | B | € 425.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 434.570 | € -40.430 | |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | B | € 417.500 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 429.930 | € -45.070 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | 5 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | 5 | A | € 509.000 | € 4.207 |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.661 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | 5 | B | € 417.500 | € 3.695 |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | 5 | C | € 550.000 | € 4.955 |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | 6 | A | € 475.000 | € 3.545 |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | 5 | C | € 415.000 | € 3.915 |