Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 277 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pulles Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Nijmegen met 103–192 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-8.7% t.o.v. mediaan van € 4.401/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 3.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 4249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 343.000 deze listing +73% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680842
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mondial College — 0.13 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wijkgezondheidscentrum Lindenholt — 1.02 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 3.81 km |
| OV-station | Station Dukenburg — 1.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orient Plaza — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.368 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.038 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1924 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~592 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 598 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | B | € 575.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 589.960 | € -5.040 | |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | C | € 579.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 600.400 | +€ 5.400 | |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | E | € 549.000 |
+€ 37.950
4 stap(pen)
|
€ 586.950 | € -8.050 | |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | D | € 575.000 |
+€ 29.970
3 stap(pen)
|
€ 604.970 | +€ 9.970 | |
| Nimrodstraat 91 Hazenkamp | 110 | B | € 565.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 577.100 | € -17.900 | |
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | A++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 20.000 | |
| Galiciëstraat 11 Lent | 114 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -30.000 | |
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | E | € 525.000 |
+€ 37.950
4 stap(pen)
|
€ 562.950 | € -32.050 | |
| Hazenkampseweg 315 Hazenkamp | 108 | C | € 609.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 630.600 | +€ 35.600 | |
| Leuvensbroek 3343 't Broek | 158 | B | € 615.000 |
+€ 17.380
1 stap(pen)
|
€ 632.380 | +€ 37.380 | |
| Turennesingel 160 Lent | 142 | A++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | +€ 40.000 | |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Turennesingel 160 Lent | 142 | 5 | A++ | € 635.000 | € 4.472 |
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | 5 | C | € 650.000 | € 4.577 |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | 5 | B | € 575.000 | € 4.228 |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | 6 | C | € 625.000 | € 4.167 |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | 6 | A++ | € 645.000 | € 4.388 |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | 5 | A | € 675.000 | € 5.037 |
| Leuvensbroek 3343 't Broek | 158 | 6 | B | € 615.000 | € 3.892 |
| Albert Schweitzerlaan 94 Heijendaal | 145 | 5 | B | € 739.000 | € 5.097 |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | 5 | A | € 425.000 | € 3.080 |
| de Kluijskamp 1049 De Kamp | 139 | 6 | B | € 465.000 | € 3.345 |
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | 5 | A++ | € 615.000 | € 4.960 |