Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Fundament Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Leusden met 79–146 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+4.7% t.o.v. mediaan van € 4.650/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leusden
| Inwoners | 1.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 5633 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03270500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Christal — 0.46 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa Blanca — 0.46 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Tolgaarde — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Van Meeteren — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Waroeng Amanah — 0.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.777 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant ecoTEC plus 30-36 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leusden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Geijnstraat 7 Kern Achterveld | 126 | B | € 549.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 562.860 | +€ 12.860 | |
| Meidoornhof 22 Hamersveld-Nieuw | 123 | B | € 550.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 563.530 | +€ 13.530 | |
| Asschatterweg 129 De Wetering | 116 | B | € 520.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 532.760 | € -17.240 | |
| De Pirken 41 't Ruige Veld | 108 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | € -20.000 | |
| Maisland 4 Groenhouten | 126 | D | € 495.000 |
+€ 34.020
3 stap(pen)
|
€ 529.020 | € -20.980 | |
| Genthoek 47 Tabaksteeg | 105 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Waterhoen 18 Alandsbeek-Oost | 124 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Visotter 7 Langenbeek | 102 | C | € 489.500 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 509.900 | € -40.100 | |
| Vicarishove 27 Munnikhove | 110 | B | € 489.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 501.100 | € -48.900 | |
| Rentinckstraat 23 Kern Achterveld | 100 | B | € 465.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 476.000 | € -74.000 | |
| Vlietsingel 98 't Vliet | 140 | A | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | +€ 99.000 | |
| Waterlinie 20 't Vliet | 133 | A | € 659.000 | +€ 0 | € 659.000 | +€ 109.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Asschatterweg 129 De Wetering | 116 | 5 | B | € 520.000 | € 4.483 |
| Vicarishove 27 Munnikhove | 110 | 5 | B | € 489.000 | € 4.445 |
| Genthoek 47 Tabaksteeg | 105 | 5 | A | € 525.000 | € 5.000 |
| De Pirken 41 't Ruige Veld | 108 | 4 | A | € 530.000 | € 4.907 |
| Maisland 4 Groenhouten | 126 | 5 | D | € 495.000 | € 3.929 |
| Meidoornhof 22 Hamersveld-Nieuw | 123 | 6 | B | € 550.000 | € 4.472 |
| Waterhoen 18 Alandsbeek-Oost | 124 | 4 | A | € 525.000 | € 4.234 |
| Visotter 7 Langenbeek | 102 | 4 | C | € 489.500 | € 4.799 |
| Van Geijnstraat 7 Kern Achterveld | 126 | 4 | B | € 549.000 | € 4.357 |
| Rentinckstraat 23 Kern Achterveld | 100 | 4 | B | € 465.000 | € 4.650 |
| Waterlinie 20 't Vliet | 133 | 5 | A | € 659.000 | € 4.955 |
| Vlietsingel 20 't Vliet | 137 | 5 | B | € 675.000 | € 4.927 |