Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 305 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pieter van der Plas makelaar voor Almere B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 82 houses in Almere met 93–174 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+28.0% t.o.v. mediaan van € 4.082/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.420 |
|---|---|
| Dichtheid | 10261 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 412.000 deze listing +70% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00346304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Columbusschool — 0.43 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.67 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.57 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Almere Poort — 1.01 km |
| Restaurant | Restaurant Indian Tandoori King — 0.39 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 147.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.876 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.498 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1474 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~402 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 481 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | A | € 695.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 707.080 | +€ 7.080 | |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | A | € 699.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 710.920 | +€ 10.920 | |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | A | € 675.000 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 687.480 | € -12.520 | |
| Tenerifestraat 6 Eilandenbuurt West | 160 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -15.000 | |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | A | € 665.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 675.960 | € -24.040 | |
| Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden | 153 | A | € 650.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 662.240 | € -37.760 | |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | A | € 650.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 661.040 | € -38.960 | |
| Sterduinstraat 115 Duin Noord | 143 | A | € 729.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 740.440 | +€ 40.440 | |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | A | € 750.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 761.680 | +€ 61.680 | |
| Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest | 148 | A+ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 75.000 | |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | B | € 595.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 620.270 | € -79.730 | |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | A | € 610.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 619.840 | € -80.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | 5 | B | € 595.000 | € 4.474 |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | 5 | A | € 750.000 | € 5.137 |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | 5 | A | € 610.000 | € 4.959 |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | 6 | A | € 665.000 | € 4.854 |
| Nobellaan 184 Nobelhorst Oost | 145 | 5 | A+++ | € 600.000 | € 4.138 |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | 6 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| Latijnzeil 58 Noorderplassen W.-West | 131 | 4 | A++ | € 615.000 | € 4.695 |
| Sterduinstraat 115 Duin Noord | 143 | 4 | A | € 729.000 | € 5.098 |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | 5 | A | € 695.000 | € 4.603 |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | 5 | A | € 525.000 | € 3.832 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |
| William Bragghof 8 Nobelhorst West | 129 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.457 |