databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Beekhuizenseweg 17

6881AB Velp (GE) · Velp-Noord boven spoorlijn · wijk Wijk 02 Velp · Rheden

€ 1.295.000
€ 5.078 / m²
255 6kamers A
Foto 1 van Beekhuizenseweg 17 Foto 2 van Beekhuizenseweg 17 Foto 3 van Beekhuizenseweg 17 Foto 4 van Beekhuizenseweg 17 Foto 5 van Beekhuizenseweg 17 Foto 6 van Beekhuizenseweg 17 Foto 7 van Beekhuizenseweg 17 Foto 8 van Beekhuizenseweg 17 Foto 9 van Beekhuizenseweg 17 Foto 10 van Beekhuizenseweg 17 Foto 11 van Beekhuizenseweg 17 Foto 12 van Beekhuizenseweg 17

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.255 m²
Perceel1060 m²
Kamers6 (5 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Jaco Wiegersma Makelaar Vastgoedadviseur B.V. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Rheden

Inwoners7.630
Dichtheid2784 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 540.000 deze listing +140% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt29%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02750200 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Aeres VMBO — 0.44 km · 14 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots Apotheek — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk EenPlus Huisartsen — 0.55 km
Ziekenhuis Pro Persona GGZ — 4.59 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Velp — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Buddha Asian Tapas — 0.46 km · 17 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 6.183 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 279.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 255 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.080 per jaar (~€ 340/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 6.523 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3315 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1020 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1968
BouwBestaande bouw
Soort objectLandhuis, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud993 m³
TuinTuin rondom
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rheden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (1)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.