Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meierijstad Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Meierijstad met 80–149 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-15.6% t.o.v. mediaan van € 3.964/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 2.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 4933 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vossenberg — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.11 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Opheij & De Goeij — 1.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hong Sheng — 0.34 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.300 per jaar (~€ 192/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.030 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1955 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~690 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 460 per jaar en 460 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1975 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Topline 25 HR cw4 (gas gestookt uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 430 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | B | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | +€ 25.000 | |
| van Brakelstraat 14 Veghel Zuid 2 | 84 | C | € 325.000 |
+€ 7.560
1 stap(pen)
|
€ 332.560 | € -52.440 | |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | B | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 64.000 | |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 65.000 | |
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | C | € 450.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 458.730 | +€ 73.730 | |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | C | € 450.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 460.260 | +€ 75.260 | |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | C | € 450.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 460.620 | +€ 75.620 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | 5 | B | € 410.000 | € 3.628 |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | 5 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | 5 | C | € 450.000 | € 3.814 |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | 5 | C | € 465.000 | € 4.079 |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | 6 | B | € 449.000 | € 3.871 |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | 5 | A | € 489.000 | € 4.327 |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | 5 | C | € 450.000 | € 4.639 |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | 6 | A+ | € 475.000 | € 3.682 |
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | 5 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Hagelkruisstraat 3 Erp Centrum | 95 | 4 | D | € 448.000 | € 4.716 |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | 5 | B | € 499.000 | € 3.642 |