Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 177 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vastgoedboutique UNYK -uw persoonlijke makelaar- (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Súdwest-Fryslân met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 3.351/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Súdwest-Fryslân
| Inwoners | 1.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 6514 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 246.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19000106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Bonifatius — 0.35 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Kooistra — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek It Noard — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.62 km |
| Ziekenhuis | Antonius Ziekenhuis — 1.56 km |
| OV-station | Sneek Noord — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bij Fier — 0.52 km · 25 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.360 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.083 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2006 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~708 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 472 per jaar en 472 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1941 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit trendline (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 465 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Súdwest-Fryslân
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Walstro 52 Duinterpen | 113 | C | € 375.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 385.170 | € -9.830 | |
| Galamalaan 18 Koudum | 117 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| de Hoppen 15 De Domp | 131 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -26.000 | |
| Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen | 130 | E | € 395.000 |
+€ 28.600
3 stap(pen)
|
€ 423.600 | +€ 28.600 | |
| De Fûke 5 Workum | 107 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Watermeter 3 Lemmerweg-West | 138 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 40.000 | |
| Koningsspil 6 Tinga | 137 | C | € 435.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 447.330 | +€ 52.330 | |
| 't Heale Paed 18 Koudum | 107 | C | € 315.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 324.630 | € -70.370 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Galamalaan 18 Koudum | 117 | 5 | B | € 385.000 | € 3.291 |
| Walstro 52 Duinterpen | 113 | 5 | C | € 375.000 | € 3.319 |
| De Fûke 5 Workum | 107 | 5 | B | € 425.000 | € 3.972 |
| Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen | 130 | 5 | E | € 395.000 | € 3.038 |
| 't Heale Paed 18 Koudum | 107 | 5 | C | € 315.000 | € 2.944 |
| Balthuskade 7 Lemmerweg-Oost | 117 | 4 | B | € 485.000 | € 4.145 |
| de Hoppen 15 De Domp | 131 | 6 | A | € 369.000 | € 2.817 |
| Koningsspil 6 Tinga | 137 | 5 | C | € 435.000 | € 3.175 |
| Watermeter 3 Lemmerweg-West | 138 | 4 | A | € 435.000 | € 3.152 |
| Zeskanter 72 Tinga | 94 | 5 | B | € 315.000 | € 3.351 |
| Ds L Touwenlaan 36 Makkum | 97 | 6 | C | € 498.000 | € 5.134 |
| Turfdyk 18 Gaastmeer | 142 | 5 | A | € 519.500 | € 3.658 |