apartment · resale
Van Kinsbergenstraat 146
2518HC Den Haag · Zeeheldenkwartier · wijk Wijk 22 Zeeheldenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Habets Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 apartments in Den Haag met 86–159 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+30.0% t.o.v. mediaan van € 4.847/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Van Kinsbergenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Van Kinsbergenstraat 146 | 70 | A | € 475.000 | € 6.786 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 12.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 15914 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 437.000 deze listing +77% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182245
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Max Velthuijs — 0.36 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Big Ben Kids Centre — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.18 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Prins Hendrikplein — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | van Pelt — 0.19 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Haley's Comet Breakfastclub — 0.05 km · 159 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 166.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.864 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1900 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (dubbel bovenhuis) |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 417 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | D | € 725.000 |
+€ 39.150
3 stap(pen)
|
€ 764.150 | € -10.850 | |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 20.000 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 797.400 | +€ 22.400 | |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € -26.000 | |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € -26.000 | |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | C | € 775.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 803.400 | +€ 28.400 | |
| Malakkastraat 1 Archipelbuurt | 98 | A | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | € -40.000 | |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | B | € 715.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 728.530 | € -46.470 | |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | C | € 800.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 830.000 | +€ 55.000 | |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | D | € 795.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 830.370 | +€ 55.370 | |
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | B | € 825.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 838.200 | +€ 63.200 | |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | B | € 825.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 838.310 | +€ 63.310 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | 4 | B | € 825.000 | € 6.818 |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | 4 | A | € 849.000 | € 7.580 |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | 3 | A | € 749.000 | € 5.898 |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | 3 | B | € 715.000 | € 5.813 |
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | 5 | B | € 825.000 | € 6.875 |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | 5 | D | € 795.000 | € 6.069 |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | 5 | C | € 649.000 | € 4.992 |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | 4 | A | € 945.000 | € 7.000 |
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | 5 | C | € 895.000 | € 6.729 |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | 3 | C | € 650.000 | € 5.752 |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | 4 | E | € 550.000 | € 4.741 |