Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | The Hague Real Estate Services (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 116 apartments in Den Haag met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+59.9% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Noordeinde
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Noordeinde 62 | 85 | C | € 585.000 | € 6.882 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.595 |
|---|---|
| Dichtheid | 4402 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 557.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182812
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edith Stein College — 0.44 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kids and Carrots — 0.72 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.36 km · 31 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Jan Hendrik — 0.52 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Arts en Zorg — 0.52 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 0.79 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Spui — 0.52 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Poentjak — 0.03 km · 323 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.053 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 182.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.202 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1901 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (dubbel bovenhuis) |
| Dak | Schilddak bedekt met leisteen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 418 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | B | € 825.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 838.310 | € -10.690 | |
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | B | € 825.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 838.200 | € -10.800 | |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | D | € 795.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 830.370 | € -18.630 | |
| Houtrustweg 419 Vissershaven | 110 | A++ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 46.000 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 797.400 | € -51.600 | |
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | C | € 895.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 921.600 | +€ 72.600 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -74.000 | |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | A | € 945.000 | +€ 0 | € 945.000 | +€ 96.000 | |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € -100.000 | |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € -100.000 | |
| Malakkastraat 1 Archipelbuurt | 98 | A | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | € -114.000 | |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | B | € 715.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 728.530 | € -120.470 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | 4 | B | € 825.000 | € 6.818 |
| Houtrustweg 419 Vissershaven | 110 | 3 | A++ | € 895.000 | € 8.136 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |
| Bilderdijkstraat 67 Zeeheldenkwartier | 105 | 4 | C | € 669.000 | € 6.371 |
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | 5 | B | € 825.000 | € 6.875 |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | 3 | A | € 749.000 | € 7.272 |
| Arabislaan 7 Bohemen en Meer en Bos | 110 | 4 | C | € 595.000 | € 5.409 |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | 3 | C | € 650.000 | € 5.752 |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | 3 | B | € 715.000 | € 5.813 |
| Gevers Deynootweg 1000 Belgisch Park | 112 | 4 | C | € 575.000 | € 5.134 |
| Floris Arntzeniusplein 27 Uilennest | 107 | 3 | A | € 625.000 | € 5.841 |