Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 103 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Tebbens Torringa makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Groningen met 79–146 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 4.745 |
|---|---|
| Dichtheid | 12601 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 259.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Borgman Oosterpark — 0.45 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Hummelhuis — 0.99 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.21 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterpark — 0.13 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | van Verseveld — 0.22 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | UMCG Noord — 0.65 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Délimarché — 0.27 km · 107 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.503 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1923 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HReco 36 (gas gestookt uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 390 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Humsterlandlaan 11 De Buitenhof | 107 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € 0 | |
| J.H. Diemerstraat 16 Hoornse Meer | 121 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 4.000 | |
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | A++++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Bandoengstraat 15 Indische buurt | 123 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -10.000 | |
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | C | € 465.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 474.270 | € -10.730 | |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 | |
| Eckhartstraat 25 Gravenburg | 129 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | € -15.500 | |
| J.F. Kennedystraat 7 Hoornse Meer | 130 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -16.000 | |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | D | € 440.000 |
+€ 16.640
2 stap(pen)
|
€ 456.640 | € -28.360 | |
| Ribesstraat 14 Selwerd | 135 | C | € 435.000 |
+€ 12.150
1 stap(pen)
|
€ 447.150 | € -37.850 | |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -40.000 | |
| Doorrid 5 Buitengebied Haren-Zuidoost | 143 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | 5 | A++++ | € 495.000 | € 4.304 |
| Kramerstraat 10 De Hunze | 112 | 5 | A | € 425.000 | € 3.795 |
| Mellenssteeg 55 Oosterhaar | 115 | 5 | C | € 415.000 | € 3.609 |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | 5 | B | € 410.000 | € 3.761 |
| Bandoengstraat 15 Indische buurt | 123 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.862 |
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | 5 | C | € 465.000 | € 4.515 |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | 5 | D | € 440.000 | € 4.231 |
| Multatulilaan 38 Haren-Zuidwest | 122 | 5 | B | € 425.000 | € 3.484 |
| Humsterlandlaan 11 De Buitenhof | 107 | 4 | A | € 485.000 | € 4.533 |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | 4 | A | € 445.000 | € 4.120 |
| J.H. Diemerstraat 16 Hoornse Meer | 121 | 6 | A | € 489.000 | € 4.041 |