Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 171 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vuister Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Hilversum met 67–126 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 5.556/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 2.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 9492 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 372.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lucent College — 0.14 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Geuzengrut — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.27 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rensing — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Van Waning Huisarts — 0.94 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 2.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum — 0.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Siam Secret — 0.34 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 119.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.425 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.828 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2134 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~873 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 873 per jaar en 873 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1921 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline HR (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 405 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buys Ballotstraat 6 Geuzenbuurt | 118 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 538.000 | € -12.000 | |
| Ruitersweg 74 Havenstraatbuurt | 83 | F | € 550.000 |
+€ 14.110
3 stap(pen)
|
€ 564.110 | +€ 14.110 | |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | C | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | D | € 575.000 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 582.140 | +€ 32.140 | |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | C | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Koningsstraat 153 Havenstraatbuurt | 85 | C | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | E | € 589.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 601.480 | +€ 51.480 | |
| Reaumurlaan 13 Noord | 95 | D | € 597.500 |
+€ 6.650
1 stap(pen)
|
€ 604.150 | +€ 54.150 | |
| Vingboonsstraat 46 Noord | 81 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -65.000 | |
| Van Leeuwenhoekstraat 122 Johannes Geradtswegbuurt | 107 | C | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Reaumurlaan 13 Noord | 95 | 4 | D | € 597.500 | € 6.289 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | 4 | D | € 575.000 | € 5.637 |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | 5 | E | € 589.000 | € 6.135 |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | 5 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Van Leeuwenhoekstraat 122 Johannes Geradtswegbuurt | 107 | 5 | C | € 625.000 | € 5.841 |
| Koningsstraat 153 Havenstraatbuurt | 85 | 3 | C | € 500.000 | € 5.882 |
| Ruitersweg 74 Havenstraatbuurt | 83 | 5 | F | € 550.000 | € 6.627 |
| Bonnikestraat 41 Noord | 106 | 5 | D | € 425.000 | € 4.009 |
| Bellstraat 11 Electrobuurt | 81 | 4 | C | € 475.000 | € 5.864 |
| Hoge Larenseweg 218 Geuzenbuurt | 81 | 4 | C | € 450.000 | € 5.556 |
| Vingboonsstraat 46 Noord | 81 | 5 | A | € 485.000 | € 5.988 |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | 5 | C | € 595.000 | € 5.174 |