Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huisman | Hoogendoorn Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Amstelveen met 84–157 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 5.670/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Meander
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Meander 1101 | 100 | D | € 395.000 | € 3.950 |
| Meander 703 | 85 | F | € 399.000 | € 4.694 |
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 3.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 6245 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 563.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mio Mondo — 0.52 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Blub zegt de Vis — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.34 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Keizer Karelpark — 0.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Biesbosch — 1.14 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 1.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kokusai — 0.14 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.337 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 149.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.498 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1961 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 384 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luttickduin 114 Buitenplaatsenbuurt | 127 | B | € 698.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 711.970 | +€ 12.970 | |
| Mauritslaan 6 Oranjebuurt | 101 | D | € 650.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 677.270 | € -21.730 | |
| Stadsplein 49 Stadshart | 96 | B | € 640.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 650.560 | € -48.440 | |
| Pieter Lastmanweg 5 Stadshart | 118 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -49.000 | |
| Luttickduin 125 Buitenplaatsenbuurt | 123 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -54.000 | |
| Ringslang 79 Bovenkerk | 85 | A+ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -54.000 | |
| Zeelandiahoeve 65 Theaterbuurt | 98 | C | € 550.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 569.600 | € -129.400 | |
| Eikenrodelaan 89 Randwijck Oost | 92 | C | € 550.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 568.400 | € -130.600 | |
| Vesuvius 19 In de Wolkenbuurt | 97 | C | € 550.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 565.035 | € -133.965 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Luttickduin 125 Buitenplaatsenbuurt | 123 | 4 | A | € 645.000 | € 5.244 |
| Pieter Lastmanweg 5 Stadshart | 118 | 3 | A | € 650.000 | € 5.508 |
| Luttickduin 114 Buitenplaatsenbuurt | 127 | 3 | B | € 698.000 | € 5.496 |
| Mauritslaan 6 Oranjebuurt | 101 | 4 | D | € 650.000 | € 6.436 |
| Max Havelaarlaan 399 Boekenbuurt | 109 | 4 | D | € 469.000 | € 4.303 |
| Stadsplein 49 Stadshart | 96 | 3 | B | € 640.000 | € 6.667 |
| Zeelandiahoeve 65 Theaterbuurt | 98 | 3 | C | € 550.000 | € 5.612 |
| Donau 122 Watercirkelbuurt | 97 | 3 | unknown | € 565.000 | € 5.825 |
| Vesuvius 19 In de Wolkenbuurt | 97 | 3 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Eikenrodelaan 89 Randwijck Oost | 92 | 3 | C | € 550.000 | € 5.978 |
| Ringslang 79 Bovenkerk | 85 | 4 | A+ | € 645.000 | € 7.588 |
| Zonnestein 123 Elsrijk Oost | 87 | 3 | D | € 475.000 | € 5.460 |