Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 170 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Santen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 75 houses in Rotterdam met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-7.4% t.o.v. mediaan van € 4.346/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 6928 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing +66% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991467
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Pionier — 0.1 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van der Spek — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oosterflank — 0.46 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.360 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.465 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2006 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~708 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 472 per jaar en 472 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 412 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basrastraat 12 Oosterflank | 117 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Parallelweg 115 Afrikaanderwijk | 114 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Passiebloem 28 Ommoord | 122 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Bommelerwaard 8 Groot IJsselmonde | 112 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | A | € 472.500 | +€ 0 | € 472.500 | € -2.500 | |
| Waterwerk 21 De Esch | 106 | C | € 475.000 |
+€ 4.770
1 stap(pen)
|
€ 479.770 | +€ 4.770 | |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | B | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -6.000 | |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Trompetbloem 18 Ommoord | 133 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Oldegaarde 498 Pendrecht | 125 | A+ | € 487.500 | +€ 0 | € 487.500 | +€ 12.500 | |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | C | € 450.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 458.820 | € -16.180 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Botreep 88 Hoogvliet Zuid | 113 | 5 | A | € 449.500 | € 3.978 |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | 5 | B | € 465.000 | € 4.152 |
| Oldegaarde 498 Pendrecht | 125 | 5 | A+ | € 487.500 | € 3.900 |
| Dordtsestraatweg 740 Vreewijk | 114 | 5 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | 5 | B | € 499.000 | € 3.992 |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |
| Passiebloem 14 Ommoord | 119 | 5 | C | € 395.000 | € 3.319 |
| Annie van Eesstraat 15 Prinsenland | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |