apartment · resale
Dick Greinerstraat 30
1019CT Amsterdam · Architectenbuurt · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 44 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Metropool Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 114 apartments in Amsterdam met 30–57 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.5% t.o.v. mediaan van € 9.135/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 16867 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 509.000 deze listing -21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MA09
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Op de Kade — 0.25 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.95 km |
| Supermarkt | Turkse supermarkt Borneo — 0.55 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Molukken Apotheek — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zeeburg — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 1.06 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cancún — 0.18 km · 62 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 44 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 880 per jaar (~€ 73/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.983 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~748 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~264 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 176 per jaar en 176 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 150 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 399.410 | € -590 | |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | C | € 395.000 |
+€ 3.420
1 stap(pen)
|
€ 398.420 | € -1.580 | |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 7.200
2 stap(pen)
|
€ 402.200 | +€ 2.200 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 |
+€ 3.960
1 stap(pen)
|
€ 403.960 | +€ 3.960 | |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | C | € 400.000 |
+€ 4.050
1 stap(pen)
|
€ 404.050 | +€ 4.050 | |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | C | € 400.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 404.410 | +€ 4.410 | |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | C | € 400.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 404.410 | +€ 4.410 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 7.200
2 stap(pen)
|
€ 392.200 | € -7.800 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 388.600 | € -11.400 | |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 388.600 | € -11.400 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | 2 | C | € 435.000 | € 9.667 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | 2 | A+++ | € 389.000 | € 8.277 |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | 2 | A++ | € 385.000 | € 8.191 |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | 2 | B | € 425.000 | € 10.366 |