Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Engelen Makelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Haarlem met 42–78 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+18.3% t.o.v. mediaan van € 6.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Spaarne
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Spaarne 151 | 58 | B | € 425.000 | € 7.328 |
| Spaarne 28 | 123 | A | € 1.200.000 | € 9.756 |
| Spaarne 67 | 117 | C | € 800.000 | € 6.838 |
| Spaarne 71 | 44 | C | € 375.000 | € 8.523 |
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.335 |
|---|---|
| Dichtheid | 13079 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 478.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Veronicaschool — 0.1 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De kleine Houtrakkers — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.47 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centraal Apotheek — 0.39 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Te Slaa — 0.16 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 1.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem, Station — 0.98 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kloosterkeuken — 0.05 km · 139 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.248 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1020 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 240 per jaar en 240 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 208 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | C | € 450.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 456.570 | +€ 6.570 | |
| Spaarne 151 Burgwal | 58 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Essenstraat 9 Heiliglanden | 57 | C | € 400.000 |
+€ 5.130
1 stap(pen)
|
€ 405.130 | € -44.870 | |
| Spaarnwouderstraat 1 Burgwal | 51 | C | € 400.000 |
+€ 4.590
1 stap(pen)
|
€ 404.590 | € -45.410 | |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | F | € 380.000 |
+€ 19.760
4 stap(pen)
|
€ 399.760 | € -50.240 | |
| Jansstraat 9 Bakenes | 52 | C | € 395.000 |
+€ 4.680
1 stap(pen)
|
€ 399.680 | € -50.320 | |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | D | € 489.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 501.480 | +€ 51.480 | |
| Wagenweg 116 Koninginnebuurt | 65 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -55.000 | |
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -55.000 | |
| Spaarne 71 Burgwal | 44 | C | € 375.000 |
+€ 3.960
1 stap(pen)
|
€ 378.960 | € -71.040 | |
| Besoekistraat 32 Nieuw-Guineabuurt | 57 | E | € 359.500 |
+€ 12.540
3 stap(pen)
|
€ 372.040 | € -77.960 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spaarne 151 Burgwal | 58 | 2 | B | € 425.000 | € 7.328 |
| Besoekistraat 32 Nieuw-Guineabuurt | 57 | 2 | E | € 359.500 | € 6.307 |
| Essenstraat 9 Heiliglanden | 57 | 3 | C | € 400.000 | € 7.018 |
| Wagenweg 116 Koninginnebuurt | 65 | 3 | A | € 395.000 | € 6.077 |
| Jansstraat 9 Bakenes | 52 | 2 | C | € 395.000 | € 7.596 |
| Spaarnwouderstraat 1 Burgwal | 51 | 2 | C | € 400.000 | € 7.843 |
| Waddenstraat 741 Waddenbuurt | 57 | 2 | C | € 299.000 | € 5.246 |
| Waddenstraat 699 Waddenbuurt | 57 | 2 | C | € 295.000 | € 5.175 |
| Waddenstraat 543 Waddenbuurt | 55 | 2 | C | € 295.000 | € 5.364 |
| Engelenburg 481 De Burgen | 63 | 3 | C | € 295.000 | € 4.683 |
| Zijlweg 148 Bloemenbuurt | 50 | 2 | A | € 335.000 | € 6.700 |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | 3 | C | € 450.000 | € 6.164 |