apartment · resale
Bezuidenhoutseweg 80
2594AX Den Haag · Haagse Bos · wijk Wijk 24 Haagse Bos · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Claassen & Partners Verkoopmakelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 apartments in Den Haag met 86–159 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+19.9% t.o.v. mediaan van € 4.847/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 490 |
|---|---|
| Dichtheid | 417 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +142% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182449
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijk Lyceum Zandvliet — 0.03 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Theresia — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | ArtsEnZorg — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 1.95 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Centraal — 0.59 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sarinandé — 0.21 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.414 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 154.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.460 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.619 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2091 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~738 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 492 per jaar en 492 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 372 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Malakkastraat 1 Archipelbuurt | 98 | A | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 20.000 | |
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | D | € 725.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 748.200 | +€ 33.200 | |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 34.000 | |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 34.000 | |
| Bilderdijkstraat 67 Zeeheldenkwartier | 105 | C | € 669.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 678.450 | € -36.550 | |
| Copernicuslaan 108 Heesterbuurt | 151 | C | € 650.000 |
+€ 13.590
1 stap(pen)
|
€ 663.590 | € -51.410 | |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | C | € 650.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 660.170 | € -54.830 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 60.000 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 785.080 | +€ 70.080 | |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | C | € 775.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 787.780 | +€ 72.780 | |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 80.000 | |
| Floris Arntzeniusplein 27 Uilennest | 107 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | 3 | A | € 749.000 | € 5.898 |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | 3 | C | € 650.000 | € 5.752 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | 4 | B | € 825.000 | € 6.818 |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Floris Arntzeniusplein 27 Uilennest | 107 | 3 | A | € 625.000 | € 5.841 |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | 3 | C | € 775.000 | € 5.458 |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | 4 | E | € 550.000 | € 4.741 |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | 4 | A | € 849.000 | € 7.580 |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | 3 | A | € 795.000 | € 5.599 |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | 3 | A | € 749.000 | € 7.272 |
| Houtrustweg 419 Vissershaven | 110 | 3 | A++ | € 895.000 | € 8.136 |