Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 151 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Pater Makelaardij Boskoop NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Alphen aan den Rijn met 101–188 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-0.7% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alphen aan den Rijn
| Inwoners | 2.030 |
|---|---|
| Dichtheid | 3271 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 437.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04847005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Coenecoop College — 0.26 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Aquarel — 0.51 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Parklaan — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Van Wiechen — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Boskoop — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Keldertje — 0.32 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.057 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Itho Daalderop CW5 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 520 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Alphen aan den Rijn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aardepad 5 De Oude Wereld-Oost | 144 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Evenaar 127 Evenaar-Oost | 153 | B | € 600.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 616.830 | +€ 16.830 | |
| Lupinesingel 73 Ericapark | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -50.000 | |
| De Kwekerij 8 Koudekerk aan den Rijn-Zuid | 124 | A | € 655.000 | +€ 0 | € 655.000 | +€ 55.000 | |
| Oogsterf 2 Bentwoud | 133 | A++++ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 75.000 | |
| Marokkostraat 163 De Oude Wereld-West | 113 | B | € 510.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 522.430 | € -77.570 | |
| Reinette 18 Appelbuurt | 168 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 95.000 | |
| Bremstraat 40 Weidebloemenbuurt-Zuid | 140 | C | € 475.000 |
+€ 28.000
2 stap(pen)
|
€ 503.000 | € -97.000 | |
| Griekenlandstraat 4 Evenaar-West | 109 | B | € 485.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 496.990 | € -103.010 | |
| Poolsterstraat 8 Planetenbuurt-Noord | 124 | C | € 465.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 489.800 | € -110.200 | |
| Mandenvlechter 145 Ambachtenbuurt-Oost | 114 | B | € 475.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 487.540 | € -112.460 | |
| Mandenvlechter 205 Ambachtenbuurt-Oost | 114 | B | € 475.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 487.540 | € -112.460 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aardepad 5 De Oude Wereld-Oost | 144 | 6 | A | € 595.000 | € 4.132 |
| Evenaar 13 Evenaar-West | 148 | 6 | B | € 700.000 | € 4.730 |
| Bremstraat 40 Weidebloemenbuurt-Zuid | 140 | 6 | C | € 475.000 | € 3.393 |
| Trappistenlaan 27 Archeon | 151 | 6 | A | € 725.000 | € 4.801 |
| Evenaar 127 Evenaar-Oost | 153 | 7 | B | € 600.000 | € 3.922 |
| Junostraat 5 Planetenbuurt-Noord | 135 | 6 | C | € 450.000 | € 3.333 |
| Oogsterf 2 Bentwoud | 133 | 5 | A++++ | € 675.000 | € 5.075 |
| De Kwekerij 8 Koudekerk aan den Rijn-Zuid | 124 | 6 | A | € 655.000 | € 5.282 |
| Sijsjespeer 36 Voorofschebuurt | 153 | 5 | A | € 725.000 | € 4.739 |
| Juweelstraat 75 Edelstenenbuurt | 131 | 6 | C | € 425.000 | € 3.244 |
| Grevelingen 103 Stromenbuurt | 120 | 6 | A | € 475.000 | € 3.958 |
| Reinette 18 Appelbuurt | 168 | 5 | A | € 695.000 | € 4.137 |