apartment · resale
Eyckenstein 66
3452JE Vleuten · Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum · wijk Wijk 10 Vleuten-De Meern · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 59 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Gusto Casa (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 apartments in Utrecht met 41–76 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-7.2% t.o.v. mediaan van € 6.849/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 7.555 |
|---|---|
| Dichtheid | 7816 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 598.000 deze listing -37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441022
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Amadeus Lyceum — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BLOS Kinderopvang — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Vleuterweide — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Vleuterweide — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.02 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.01 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oniro — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 59 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 944 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.869 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~767 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~236 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 189 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 372.440 | € -2.560 | |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | B | € 375.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 380.390 | +€ 5.390 | |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 368.360 | € -6.640 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 17.820
4 stap(pen)
|
€ 367.820 | € -7.180 | |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | C | € 375.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 383.800 | +€ 8.800 | |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | D | € 350.000 |
+€ 14.040
3 stap(pen)
|
€ 364.040 | € -10.960 | |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | D | € 349.500 |
+€ 13.770
3 stap(pen)
|
€ 363.270 | € -11.730 | |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 362.600 | € -12.400 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 |
+€ 11.000
2 stap(pen)
|
€ 361.000 | € -14.000 | |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 9.880
3 stap(pen)
|
€ 359.880 | € -15.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | 2 | D | € 395.000 | € 6.930 |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | 2 | A | € 400.000 | € 6.349 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | 2 | D | € 385.000 | € 7.130 |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | 2 | A | € 389.000 | € 7.340 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Willem van Noortstraat 15 Tuinwijk-Oost | 61 | 2 | C | € 450.000 | € 7.377 |
| B.F. Suermanstraat 9 Tuinwijk-West | 61 | 2 | E | € 450.000 | € 7.377 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Hendrika van Tussenbroekplantsoen 6 Halve Maan-Zuid | 57 | 3 | E | € 425.000 | € 7.456 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |