house · resale
Boccherinistraat 59
1901VC Castricum · Kooiweg · wijk Wijk 01 Castricum-Noord · Castricum
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 155 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hopman Woonmakelaars Castricum (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Castricum met 93–174 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-15.2% t.o.v. mediaan van € 4.798/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Castricum
| Inwoners | 2.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 3512 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 413.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03830111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Clusius College Castricum — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.41 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Geesterduin — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis, Buitenpolikliniek Heemskerk — 3.98 km |
| OV-station | Castricum — 1.49 km |
| Restaurant | Korat Thai — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.680 per jaar (~€ 223/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.825 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2278 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~804 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 536 per jaar en 536 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 473 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Castricum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bloemgaarde 23 Noord-End | 145 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Zomerschoon 55 Limmen Centrum | 105 | B | € 559.000 | +€ 0 | € 559.000 | +€ 14.000 | |
| Koning Willemstraat 8 Oranjebuurt | 104 | D | € 500.000 |
+€ 16.640
2 stap(pen)
|
€ 516.640 | € -28.360 | |
| Bloemgaarde 13 Noord-End | 124 | C | € 500.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 511.160 | € -33.840 | |
| Jan Valkeringlaan 5 Limmen Centrum | 118 | B | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | +€ 34.000 | |
| Dag Hammarskjöldlaan 61 Molendijk | 132 | C | € 495.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 506.880 | € -38.120 | |
| Tempelaarstraat 6 Centrum-Zuid | 145 | C | € 585.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 598.050 | +€ 53.050 | |
| Dorcamp 28 Molendijk | 119 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -70.000 | |
| Goudenregenlaan 42 Oranjebuurt | 99 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -70.000 | |
| Oudeweg 1 Centrum-Zuid | 143 | D | € 595.000 |
+€ 22.880
2 stap(pen)
|
€ 617.880 | +€ 72.880 | |
| Torenstraat 24 Centrum-Noord | 118 | F | € 595.000 |
+€ 30.680
4 stap(pen)
|
€ 625.680 | +€ 80.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tempelaarstraat 6 Centrum-Zuid | 145 | 5 | C | € 585.000 | € 4.034 |
| Dag Hammarskjöldlaan 61 Molendijk | 132 | 6 | C | € 495.000 | € 3.750 |
| Jan Valkeringlaan 5 Limmen Centrum | 118 | 5 | B | € 579.000 | € 4.907 |
| Torenstraat 24 Centrum-Noord | 118 | 5 | F | € 595.000 | € 5.042 |
| Oudeweg 1 Centrum-Zuid | 143 | 6 | D | € 595.000 | € 4.161 |
| Dorcamp 28 Molendijk | 119 | 5 | B | € 475.000 | € 3.992 |
| Bloemgaarde 23 Noord-End | 145 | 4 | A | € 550.000 | € 3.793 |
| Bloemgaarde 13 Noord-End | 124 | 6 | C | € 500.000 | € 4.032 |
| Hoocamp 44 Akersloot West | 106 | 5 | A | € 435.000 | € 4.104 |
| Brederodestraat 30 Bakkum-Zuid | 112 | 6 | D | € 695.000 | € 6.205 |
| Zomerschoon 55 Limmen Centrum | 105 | 4 | B | € 559.000 | € 5.324 |
| Koning Willemstraat 8 Oranjebuurt | 104 | 4 | D | € 500.000 | € 4.808 |