house · resale
Hertsmuntlaan 13
7534KL Enschede · Eekmaat West · wijk Wijk 08 Glanerbrug en omgeving · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 225 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Zengerink Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Enschede met 87–162 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+0.6% t.o.v. mediaan van € 3.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 3732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 377.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 2.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530808
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Schateiland — 0.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Esmarke — 0.71 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 3.29 km |
| OV-station | Enschede De Eschmarke — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Dolphia — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.175 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1375 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~375 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 447 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | B | € 400.000 |
+€ 25.650
2 stap(pen)
|
€ 425.650 | +€ 650 | |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | A | € 419.000 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 428.280 | +€ 3.280 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 406.080 | € -18.920 | |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | A++ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink | 108 | A | € 389.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 397.640 | € -27.360 | |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | C | € 369.000 |
+€ 28.280
3 stap(pen)
|
€ 397.280 | € -27.720 | |
| Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide | 105 | B | € 375.000 |
+€ 19.950
2 stap(pen)
|
€ 394.950 | € -30.050 | |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | A | € 448.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 457.920 | +€ 32.920 | |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | C | € 425.000 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 459.440 | +€ 34.440 | |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | A | € 450.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 460.560 | +€ 35.560 | |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | B | € 365.000 |
+€ 21.470
2 stap(pen)
|
€ 386.470 | € -38.530 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | 5 | A | € 448.000 | € 3.613 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | 5 | A++ | € 400.000 | € 3.101 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | 5 | A | € 419.000 | € 3.612 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | 5 | B | € 400.000 | € 2.963 |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | 5 | A | € 375.000 | € 3.205 |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | 5 | B | € 365.000 | € 3.230 |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid | 129 | 5 | B | € 319.000 | € 2.473 |