house · resale
Anna Maria van Schurmanlaan 60
1349BC Almere · Oosterwold Zuid · wijk Oosterwold · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Amstelveen OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Almere met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+30.7% t.o.v. mediaan van € 4.150/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 3.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 621 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 552.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 2.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00347702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Verbeelding — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medi-Mere — 1.36 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.435 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 752 per jaar (~€ 63/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.498 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~470 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 339 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 465.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 512.520 | +€ 2.520 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 64.900
5 stap(pen)
|
€ 514.900 | +€ 4.900 | |
| Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid | 88 | A++++ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 5.000 | |
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | A+ | € 495.000 |
+€ 21.424
3 stap(pen)
|
€ 516.424 | +€ 6.424 | |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | A+ | € 485.000 |
+€ 33.840
3 stap(pen)
|
€ 518.840 | +€ 8.840 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 50.160
4 stap(pen)
|
€ 500.160 | € -9.840 | |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | A | € 475.000 |
+€ 45.320
4 stap(pen)
|
€ 520.320 | +€ 10.320 | |
| Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 450.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 497.520 | € -12.480 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 |
+€ 48.400
4 stap(pen)
|
€ 523.400 | +€ 13.400 | |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | A | € 445.000 |
+€ 51.480
4 stap(pen)
|
€ 496.480 | € -13.520 | |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | A | € 475.000 |
+€ 50.600
4 stap(pen)
|
€ 525.600 | +€ 15.600 | |
| A. Roland Holststraat 32 Literatuurwijk Noordwest | 118 | A+ | € 450.000 |
+€ 42.480
3 stap(pen)
|
€ 492.480 | € -17.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | 4 | A | € 435.000 | € 4.307 |
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.760 |
| Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid | 88 | 5 | A++++ | € 515.000 | € 5.852 |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | 5 | A | € 414.500 | € 4.410 |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | 5 | A | € 439.500 | € 4.395 |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | 4 | A++ | € 385.000 | € 4.375 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |
| Terschellingstraat 71 Eilandenbuurt Noord | 92 | 3 | A+ | € 400.000 | € 4.348 |