apartment · resale
Amstelveenseweg 56
1075XH Amsterdam · Schinkelbuurt-Noord · wijk Schinkelbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voortman & Fransen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 283 apartments in Amsterdam met 53–100 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+20.1% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 24045 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 540.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KB01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | International French School — 0.25 km · 47 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dr de Haan — 0.26 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 0.08 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 2.01 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 1.4 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | MKZ — 0.05 km · 84 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 161.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.540 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.709 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1309 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~462 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 308 per jaar en 308 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1911 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 269 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | C | € 749.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 756.290 | +€ 6.290 | |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | € -10.000 | |
| Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West | 78 | D | € 750.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 762.480 | +€ 12.480 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 732.650 | € -17.350 | |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 731.840 | € -18.160 | |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | B | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 | |
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 | |
| Albert Luthulistraat 31 Transvaalbuurt-West | 80 | B | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West | 78 | 3 | D | € 750.000 | € 9.615 |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | 3 | A | € 740.000 | € 9.487 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | 3 | C | € 695.000 | € 8.910 |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | 3 | A | € 695.000 | € 8.797 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | 3 | A | € 675.000 | € 8.654 |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | 3 | C | € 749.000 | € 9.247 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden | 81 | 3 | C | € 775.000 | € 9.568 |