Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dupree Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 apartments in Rotterdam met 109–202 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+0.7% t.o.v. mediaan van € 4.425/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 19.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 15656 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +84% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990324
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Ark — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hoogeterp — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meram — 0.27 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.496 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.526 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2028 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1919 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace-matic (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 570 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bergselaan 134 Liskwartier | 134 | C | € 695.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 721.800 | +€ 26.800 | |
| Statenweg 55 Blijdorp | 120 | G | € 575.000 |
+€ 48.000
6 stap(pen)
|
€ 623.000 | € -72.000 | |
| Kerstant van den Bergelaan 47 Hillegersberg Noord | 137 | D | € 585.000 |
+€ 36.990
3 stap(pen)
|
€ 621.990 | € -73.010 | |
| Jan Pettersonstraat 13 Oud IJsselmonde | 129 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -120.000 | |
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | D | € 535.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 570.100 | € -124.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bergselaan 134 Liskwartier | 134 | 6 | C | € 695.000 | € 5.187 |
| Kerstant van den Bergelaan 47 Hillegersberg Noord | 137 | 6 | D | € 585.000 | € 4.270 |
| Jan Pettersonstraat 13 Oud IJsselmonde | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Rösener Manzstraat 11 Tussendijken | 132 | 5 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | 5 | A | € 495.000 | € 3.694 |
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | 5 | D | € 535.000 | € 4.115 |
| Azaleastraat 82 Hillegersberg Zuid | 181 | 7 | C | € 500.000 | € 2.762 |
| Alan Turingstraat 5 Zestienhoven | 176 | 6 | A+++ | € 995.000 | € 5.653 |
| Statenweg 55 Blijdorp | 120 | 5 | G | € 575.000 | € 4.792 |
| Prins Mauritssingel 37 Overschie | 127 | 7 | D | € 445.000 | € 3.504 |
| Herman Costerstraat 49 Afrikaanderwijk | 127 | 6 | A | € 400.000 | € 3.150 |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | 5 | C | € 500.000 | € 4.386 |