apartment · resale
Buitenzagerij 11
1021NP Amsterdam · IJplein e.o. · wijk IJplein/Vogelbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 43 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Renée Real Estate (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 102 apartments in Amsterdam met 30–55 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 9.239/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 12031 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NL04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.11 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Bremstraat — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.37 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kamperfoelie Apotheek — 0.87 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen om de Hoek — 0.82 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 0.79 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café Warung Pas — 0.17 km · 50 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 43 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 860 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.862 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~731 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 172 per jaar en 172 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 130 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | C | € 375.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 378.780 | +€ 3.780 | |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | D | € 375.000 |
+€ 6.400
2 stap(pen)
|
€ 381.400 | +€ 6.400 | |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | C | € 365.000 |
+€ 3.510
1 stap(pen)
|
€ 368.510 | € -6.490 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 9.680
3 stap(pen)
|
€ 384.680 | +€ 9.680 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 388.600 | +€ 13.600 | |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 388.600 | +€ 13.600 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Rie Mastenbroekstraat 17 Sportheldenbuurt | 39 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -16.000 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 7.200
2 stap(pen)
|
€ 392.200 | +€ 17.200 | |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | C | € 389.000 |
+€ 3.330
1 stap(pen)
|
€ 392.330 | +€ 17.330 | |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | B | € 352.000 | +€ 0 | € 352.000 | € -23.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | 2 | D | € 375.000 | € 9.375 |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 352.000 | € 8.800 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |