Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Best van Staveren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Alkmaar met 62–115 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-6.7% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Tuinderspad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Tuinderspad 136 | 124 | A | € 499.500 | € 4.028 |
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 945 |
|---|---|
| Dichtheid | 1373 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 310.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Petrus Canisius College Oosterhout — 0.32 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Eenhoorn — 0.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Homeopathie Alkmaar — 1.16 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 1.53 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar — 2.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chinees Restaurant Hong Kong — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.100 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1157 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~356 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 289 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laat 62 Binnenstad-Oost | 88 | A | € 419.500 | +€ 0 | € 419.500 | +€ 4.500 | |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | € -5.000 | |
| Spanjaardstraat 14 Binnenstad-Oost | 74 | A | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | € -6.000 | |
| Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout | 69 | D | € 375.000 |
+€ 18.630
3 stap(pen)
|
€ 393.630 | € -21.370 | |
| Zuidje 20 Schermerhorn | 95 | A+++ | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 34.000 | |
| Geert Groteplein 39 Oosterhout | 92 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 35.000 | |
| Spoorstraat 97 Spoorbuurt | 83 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 35.000 | |
| Winkelwaard 203 Huiswaard-2-West | 97 | B | € 359.500 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 370.170 | € -44.830 | |
| Van Ostadelaan 16 De Hoef I en II | 70 | F | € 325.000 |
+€ 25.900
5 stap(pen)
|
€ 350.900 | € -64.100 | |
| Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost | 66 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -65.000 | |
| Willem de Zwijgerlaan 160 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 75 | D | € 325.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 345.250 | € -69.750 | |
| Noorderkade 5 Overstad | 80 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laat 62 Binnenstad-Oost | 88 | 3 | A | € 419.500 | € 4.767 |
| Geert Groteplein 39 Oosterhout | 92 | 3 | A+ | € 450.000 | € 4.891 |
| Zuidje 20 Schermerhorn | 95 | 3 | A+++ | € 449.000 | € 4.726 |
| Spoorstraat 97 Spoorbuurt | 83 | 3 | A++ | € 450.000 | € 5.422 |
| Noorderkade 5 Overstad | 80 | 3 | A++ | € 495.000 | € 6.188 |
| Winkelwaard 203 Huiswaard-2-West | 97 | 4 | B | € 359.500 | € 3.706 |
| Spanjaardstraat 14 Binnenstad-Oost | 74 | 3 | A | € 409.000 | € 5.527 |
| Willem de Zwijgerlaan 160 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 75 | 3 | D | € 325.000 | € 4.333 |
| Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout | 69 | 3 | D | € 375.000 | € 5.435 |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | 3 | A | € 410.000 | € 6.029 |
| Van Ostadelaan 16 De Hoef I en II | 70 | 3 | F | € 325.000 | € 4.643 |
| Wendelaarstraat 92 Burgemeesterskwartier | 107 | 3 | A+ | € 535.000 | € 5.000 |