apartment · resale
Van Kinsbergenstraat 94
1057PT Amsterdam · Filips van Almondekwartier · wijk Chassébuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Koningsgracht Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 269 apartments in Amsterdam met 51–94 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+17.1% t.o.v. mediaan van € 8.190/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.085 |
|---|---|
| Dichtheid | 25960 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 525.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EN01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | As-Siddieq — 0.26 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | kinderdagverblijf het Ruytertje — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.34 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.65 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.26 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sham — 0.08 km · 117 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 147.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.022 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.427 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~803 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~219 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 241 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 |
+€ 6.320
1 stap(pen)
|
€ 701.320 | +€ 1.320 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 |
+€ 22.120
3 stap(pen)
|
€ 697.120 | € -2.880 | |
| Krommertstraat 1 Pieter van der Doesbuurt | 77 | C | € 675.000 |
+€ 21.560
3 stap(pen)
|
€ 696.560 | € -3.440 | |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | B | € 675.000 |
+€ 14.440
2 stap(pen)
|
€ 689.440 | € -10.560 | |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | C | € 695.000 |
+€ 21.000
3 stap(pen)
|
€ 716.000 | +€ 16.000 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 |
+€ 21.840
3 stap(pen)
|
€ 716.840 | +€ 16.840 | |
| Gerard Doustraat 170 Sarphatiparkbuurt | 65 | C | € 700.000 |
+€ 18.200
3 stap(pen)
|
€ 718.200 | +€ 18.200 | |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | E | € 650.000 |
+€ 31.570
5 stap(pen)
|
€ 681.570 | € -18.430 | |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | A | € 675.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 681.480 | € -18.520 | |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | A | € 675.000 |
+€ 6.240
1 stap(pen)
|
€ 681.240 | € -18.760 | |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | A | € 675.000 |
+€ 6.080
1 stap(pen)
|
€ 681.080 | € -18.920 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 28.350
4 stap(pen)
|
€ 678.350 | € -21.650 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | 3 | A | € 725.000 | € 10.211 |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | 3 | A+++ | € 650.000 | € 8.904 |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | 3 | C | € 650.000 | € 8.784 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | 3 | B | € 750.000 | € 9.740 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |