Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 5 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 77 houses in Rotterdam met 91–169 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-1.7% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 26.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 6002 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing +80% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991463
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO de Kring — 0.35 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Aja Kabaja — 0.06 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 2.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Romeynshof — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie LEF — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.870 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 443 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Annie van Eesstraat 15 Prinsenland | 115 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € 0 | |
| Krulmos 9 Ommoord | 141 | B | € 550.000 |
+€ 15.510
1 stap(pen)
|
€ 565.510 | +€ 510 | |
| Korfoepad 113 Nesselande | 126 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 10.000 | |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | C | € 510.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 536.200 | € -28.800 | |
| Gaarde 16 Hoogvliet Noord | 147 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 30.000 | |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | C | € 575.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 598.400 | +€ 33.400 | |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 35.000 | |
| Rutger Metelerkamppad 18 's-Gravenland | 108 | B | € 590.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 601.880 | +€ 36.880 | |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | C | € 579.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 605.600 | +€ 40.600 | |
| Tallinnpad 1 Oosterflank | 118 | B | € 510.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 522.980 | € -42.020 | |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | C | € 495.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 520.400 | € -44.600 | |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | B | € 499.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 512.750 | € -52.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | 5 | C | € 579.000 | € 4.353 |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | 5 | C | € 510.000 | € 3.893 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | 5 | B | € 499.000 | € 3.992 |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | 5 | C | € 645.000 | € 4.850 |
| Piet van de Polsingel 172 Terbregge | 122 | 5 | A | € 620.000 | € 5.082 |
| Oldegaarde 498 Pendrecht | 125 | 5 | A+ | € 487.500 | € 3.900 |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | 5 | A | € 472.500 | € 3.526 |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.519 |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | 5 | C | € 575.000 | € 4.915 |