apartment · resale
Zuiderparklaan 86
2574HN Den Haag · Oostbroek-Noord · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 130 apartments in Den Haag met 50–93 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-27.5% t.o.v. mediaan van € 4.792/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zuiderparklaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zuiderparklaan 55 | 59 | B | € 274.500 | € 4.653 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 20345 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183131
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pleysier College Westerbeek — 0.22 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.17 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Groszek Supermarkt — 0.22 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuiderpark Apotheek — 0.23 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk 298 — 0.15 km · 32 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tian Tian — 0.2 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.344 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1584 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1929 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement met open portiek) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 254 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € 0 | |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | D | € 250.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 254.830 | +€ 4.830 | |
| Lavendelstraat 31 Heesterbuurt | 70 | C | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | +€ 9.500 | |
| Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost | 76 | G | € 247.500 |
+€ 15.200
4 stap(pen)
|
€ 262.700 | +€ 12.700 | |
| Loosduinsekade 467 Rustenburg | 60 | G | € 225.000 |
+€ 12.000
4 stap(pen)
|
€ 237.000 | € -13.000 | |
| Hulshorststraat 301 Oostbroek-Zuid | 62 | E | € 225.000 |
+€ 8.060
2 stap(pen)
|
€ 233.060 | € -16.940 | |
| Elviraland 184 Landen | 60 | C | € 269.500 | +€ 0 | € 269.500 | +€ 19.500 | |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 24.500 | |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 25.000 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 279.270 | +€ 29.270 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 279.480 | +€ 29.480 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | +€ 33.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost | 76 | 4 | G | € 247.500 | € 3.257 |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | 4 | A | € 275.000 | € 3.716 |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | 4 | E | € 275.000 | € 3.716 |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | 4 | F | € 300.000 | € 4.167 |
| Lavendelstraat 31 Heesterbuurt | 70 | 3 | C | € 259.500 | € 3.707 |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | 3 | D | € 250.000 | € 3.623 |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | 3 | D | € 279.000 | € 3.875 |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | 4 | C | € 305.000 | € 4.067 |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | 3 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | 4 | B | € 290.000 | € 3.671 |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | 4 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | 4 | C | € 319.500 | € 4.377 |