apartment · resale
Transvaalstraat 13
1092HA Amsterdam · Transvaalbuurt-Oost · wijk Transvaalbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 38 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geijsel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 apartments in Amsterdam met 26–49 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+9.7% t.o.v. mediaan van € 9.479/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Transvaalstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Transvaalstraat 39 | 81 | D | € 700.000 | € 8.642 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.785 |
|---|---|
| Dichtheid | 24646 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 525.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MD02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bassischool Frankendael — 0.27 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.08 km · 43 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Linnaeus apotheek — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oostpoort — 0.3 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.68 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Natraj — 0.05 km · 86 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 38 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 950 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.965 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~342 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 342 per jaar en 342 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1913 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 24/28 (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 132 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 398.150 | +€ 3.150 | |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | C | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -6.000 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 388.150 | € -6.850 | |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | E | € 400.000 |
+€ 4.810
2 stap(pen)
|
€ 404.810 | +€ 9.810 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Schimmelstraat 16 Bellamybuurt-Noord | 37 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 5.720
2 stap(pen)
|
€ 380.720 | € -14.280 | |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | D | € 375.000 |
+€ 2.800
1 stap(pen)
|
€ 377.800 | € -17.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | 2 | E | € 400.000 | € 10.811 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | 2 | C | € 365.000 | € 9.359 |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | 2 | D | € 375.000 | € 9.375 |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | 2 | D | € 340.000 | € 8.947 |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | 2 | A | € 340.000 | € 9.189 |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 352.000 | € 8.800 |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | 2 | B | € 425.000 | € 10.366 |
| Schimmelstraat 16 Bellamybuurt-Noord | 37 | 3 | A | € 385.000 | € 10.405 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |