house · resale
Bandeliersberg 196
4707SE Roosendaal · Minnebeek-Watermolen · wijk Wijk 04 Groot Kroeven · Roosendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 166 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&R Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Roosendaal met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-9.7% t.o.v. mediaan van € 3.568/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 2.905 |
|---|---|
| Dichtheid | 5446 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 274.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 2.1 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740404
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vondel — 0.42 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kroeven-Langdonk — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk A. van Osta — 0.49 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 1.21 km |
| OV-station | Station — 2.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.738 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 369 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boulevard 77 Centrum-Oud | 111 | E | € 299.000 |
+€ 36.630
4 stap(pen)
|
€ 335.630 | +€ 630 | |
| Jordaensplein 22 Ettingen | 108 | D | € 300.000 |
+€ 29.160
3 stap(pen)
|
€ 329.160 | € -5.840 | |
| Jan Vermeerlaan 219 Scherpdeel | 85 | C | € 325.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 342.000 | +€ 7.000 | |
| Hoogstraat 123 Parklaan-Hoogstraat | 102 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 14.000 | |
| Stelberg 15 Wouw | 101 | B | € 339.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 350.110 | +€ 15.110 | |
| Chaletberg 35 De Krogten | 82 | C | € 339.500 |
+€ 16.400
2 stap(pen)
|
€ 355.900 | +€ 20.900 | |
| Mathildadonk 14 Langdonk-West | 128 | B | € 349.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 363.080 | +€ 28.080 | |
| Jasmijnberg 81 Tolberg-Centrum | 83 | B | € 359.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 368.130 | +€ 33.130 | |
| Begoniastraat 8 Keijenburg | 106 | B | € 360.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 371.660 | +€ 36.660 | |
| Chromietdijk 10 Kortendijk C | 120 | C | € 350.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 374.000 | +€ 39.000 | |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | B | € 369.500 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 383.030 | +€ 48.030 | |
| Jacob van Ruijsdaelstraat 16 Ettingen | 73 | G | € 255.000 |
+€ 29.200
6 stap(pen)
|
€ 284.200 | € -50.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordaensplein 22 Ettingen | 108 | 5 | D | € 300.000 | € 2.778 |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | 5 | A | € 392.500 | € 3.568 |
| Hoogstraat 123 Parklaan-Hoogstraat | 102 | 4 | A | € 349.000 | € 3.422 |
| Stelberg 15 Wouw | 101 | 6 | B | € 339.000 | € 3.356 |
| Begoniastraat 8 Keijenburg | 106 | 4 | B | € 360.000 | € 3.396 |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | 5 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Boulevard 77 Centrum-Oud | 111 | 4 | E | € 299.000 | € 2.694 |
| Wethouder Lanenstraat 11 Scherpdeel | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Hamsterberg 2 Tolberg-Centrum | 103 | 5 | C | € 425.000 | € 4.126 |
| Chromietdijk 10 Kortendijk C | 120 | 6 | C | € 350.000 | € 2.917 |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | 5 | B | € 369.500 | € 3.004 |
| Hoogstraat 94 Parklaan-Hoogstraat | 121 | 4 | G | € 349.000 | € 2.884 |