apartment · resale
Van Nijenrodeweg 102
1083EG Amsterdam · Buitenveldert-Zuidoost · wijk Buitenveldert-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 33 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 apartments in Amsterdam met 23–42 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+2.7% t.o.v. mediaan van € 10.179/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 6663 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing -36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KR03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rosj Pina — 0.2 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bambini BSO — 0.93 km |
| Supermarkt | Jumbo Velu — 0.08 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oran Aesthetics — 0.67 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam RAI — 1.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meat Me Kosher — 0.06 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.647 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 33 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 528 per jaar (~€ 44/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.691 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~429 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~132 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 111 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | G | € 335.000 |
+€ 12.400
6 stap(pen)
|
€ 347.400 | +€ 2.400 | |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -5.000 | |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | D | € 340.000 |
+€ 10.260
3 stap(pen)
|
€ 350.260 | +€ 5.260 | |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | E | € 325.000 |
+€ 11.220
4 stap(pen)
|
€ 336.220 | € -8.780 | |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | B | € 352.000 |
+€ 4.400
1 stap(pen)
|
€ 356.400 | +€ 11.400 | |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | C | € 350.000 |
+€ 6.600
2 stap(pen)
|
€ 356.600 | +€ 11.600 | |
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | D | € 325.000 |
+€ 7.560
3 stap(pen)
|
€ 332.560 | € -12.440 | |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | C | € 325.000 |
+€ 6.600
2 stap(pen)
|
€ 331.600 | € -13.400 | |
| Rie Mastenbroekstraat 17 Sportheldenbuurt | 39 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 14.000 | |
| Van Heemskerckstraat 33 Zeeheldenbuurt | 36 | D | € 350.000 |
+€ 9.720
3 stap(pen)
|
€ 359.720 | +€ 14.720 | |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | 2 | C | € 350.000 | € 10.606 |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | 2 | A | € 325.000 | € 9.559 |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | 2 | E | € 325.000 | € 9.559 |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | 2 | A | € 350.000 | € 11.290 |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | 2 | G | € 335.000 | € 10.806 |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | 1 | C | € 325.000 | € 9.848 |
| Jan Bernardusstraat 23 Weesperzijde-Midden/Zuid | 34 | 1 | B | € 375.000 | € 11.029 |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | 2 | A | € 340.000 | € 9.189 |
| Fagelstraat 57 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 35 | 1 | C | € 375.000 | € 10.714 |
| Keizersgracht 159 Leliegracht e.o. | 32 | 2 | unknown | € 435.000 | € 13.594 |
| Van Heemskerckstraat 33 Zeeheldenbuurt | 36 | 3 | D | € 350.000 | € 9.722 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |