apartment · resale
Eef Kamerbeekstraat 294
1095MP Amsterdam · Sportheldenbuurt · wijk Zeeburgereiland/Bovendiep · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 't Huys Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 163 apartments in Amsterdam met 88–165 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-13.6% t.o.v. mediaan van € 7.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 15759 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 508.000 deze listing +72% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MH02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cburg college — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Zeeburgereiland — 0.21 km |
| Huisartsenpraktijk | SAG Gezondheidscentrum Sportheldenbuurt — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 3.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.18 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Miko's — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 185.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.778 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.325 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1397 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~381 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 410 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € 0 | |
| Derde Looiersdwarsstraat 32 Elandsgrachtbuurt | 114 | A | € 875.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 884.120 | +€ 9.120 | |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | C | € 835.000 |
+€ 29.680
3 stap(pen)
|
€ 864.680 | € -10.320 | |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | C | € 850.000 |
+€ 35.560
3 stap(pen)
|
€ 885.560 | +€ 10.560 | |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | B | € 869.000 |
+€ 20.710
2 stap(pen)
|
€ 889.710 | +€ 14.710 | |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | A | € 850.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 859.680 | € -15.320 | |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | A | € 850.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 859.440 | € -15.560 | |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 20.000 | |
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | A+++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -25.000 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 830.240 | € -44.760 | |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | A | € 800.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 809.600 | € -65.400 | |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | A | € 799.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 807.480 | € -67.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | 4 | A+++ | € 850.000 | € 6.746 |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | 4 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | 4 | A | € 850.000 | € 7.025 |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | 4 | C | € 965.000 | € 8.178 |
| Jan Tooropstraat 527 Overtoomse Veld-Noord | 123 | 4 | A | € 725.000 | € 5.894 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | 5 | C | € 850.000 | € 6.693 |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | 4 | B | € 995.000 | € 8.504 |
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | 4 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | 4 | C | € 1.075.000 | € 8.740 |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | 5 | A | € 800.000 | € 6.667 |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | 3 | A | € 850.000 | € 7.203 |