Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Apeldoorn met 53–98 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-13.0% t.o.v. mediaan van € 4.158/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 1.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 2568 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 344.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000305
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuteropvang De Heezehummels — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Toon House — 0.43 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Apeldoorn Zuid — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum HuisDokZuid — 1.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 1.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 2.17 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sheng Li — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.440 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1292 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 304 per jaar en 304 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline NXT HRC24 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 252 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berkel 22 Rivierenkwartier | 76 | B | € 269.500 | +€ 0 | € 269.500 | € -5.500 | |
| Nieuwstraat 38 Binnenstad | 68 | A | € 269.500 | +€ 0 | € 269.500 | € -5.500 | |
| Asselsestraat 241 Driehuizen | 64 | C | € 275.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 280.760 | +€ 5.760 | |
| Stationsstraat 279 Binnenstad | 78 | C | € 297.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 304.020 | +€ 29.020 | |
| Germanenlaan 136 Orden | 78 | F | € 289.000 |
+€ 20.280
4 stap(pen)
|
€ 309.280 | +€ 34.280 | |
| Linie 401 Osseveld-Oost | 76 | A | € 310.000 | +€ 0 | € 310.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Berkel 22 Rivierenkwartier | 76 | 4 | B | € 269.500 | € 3.546 |
| Germanenlaan 136 Orden | 78 | 4 | F | € 289.000 | € 3.705 |
| Stationsstraat 279 Binnenstad | 78 | 4 | C | € 297.000 | € 3.808 |
| Linie 401 Osseveld-Oost | 76 | 3 | A | € 310.000 | € 4.079 |
| Nieuwstraat 38 Binnenstad | 68 | 3 | A | € 269.500 | € 3.963 |
| Asselsestraat 241 Driehuizen | 64 | 3 | C | € 275.000 | € 4.297 |
| Kanaalstraat 25 Binnenstad | 80 | 3 | A+ | € 365.000 | € 4.562 |
| Molenstraat-Centrum 395 De Haven | 76 | 3 | A+ | € 380.000 | € 5.000 |
| Kanaalstraat 68 Binnenstad | 87 | 3 | A | € 375.000 | € 4.310 |
| Beekpark 25 Binnenstad | 92 | 3 | A+ | € 382.500 | € 4.158 |
| Vosselmanstraat 580 Binnenstad | 92 | 3 | B | € 400.000 | € 4.348 |