apartment · resale
Van Oldenbarneveldtstraat 52
1052KC Amsterdam · Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost · wijk Frederik Hendrikbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bob! Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 255 apartments in Amsterdam met 65–120 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+8.6% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Van Oldenbarneveldtstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Van Oldenbarneveldtstraat 34 | 236 | C | € 1.750.000 | € 7.415 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 | 62 | B | € 525.000 | € 8.468 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 | 58 | E | € 525.000 | € 9.052 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 27613 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing +74% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EJ03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr. Rijk Kramerschool — 0.09 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.65 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 40 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Frederik Hendrik — 0.23 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kappeyne van de Coppello — 0.24 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.99 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.6 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mitsos — 0.02 km · 230 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 170.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.488 per jaar (~€ 124/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.919 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1209 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 296 m³ |
| Tuin | Plaats |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Libau-eiland 65 Houthavens-West | 90 | A++ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € 0 | |
| Churchill-laan 197 Wielingenbuurt | 90 | C | € 775.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 793.000 | € -2.000 | |
| Plantage Kerklaan 183 Plantage | 84 | C | € 775.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 791.800 | € -3.200 | |
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | A+++ | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | +€ 4.000 | |
| Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt | 100 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 5.000 | |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | C | € 785.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 803.400 | +€ 8.400 | |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | C | € 785.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 804.600 | +€ 9.600 | |
| Camperstraat 20 Oosterparkbuurt-Noordwest | 82 | A | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -10.000 | |
| Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt | 82 | B | € 800.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 809.020 | +€ 14.020 | |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 809.020 | +€ 14.020 | |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 814.600 | +€ 19.600 | |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 814.600 | +€ 19.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | 3 | A+++ | € 799.000 | € 8.591 |
| Poeldijkstraat 339 Delflandpleinbuurt-Oost | 93 | 3 | A | € 825.000 | € 8.871 |
| Bogortuin 48 Java-eiland | 96 | 3 | A+ | € 750.000 | € 7.812 |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | 3 | A | € 710.000 | € 7.717 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Orteliuskade 49 Orteliusbuurt-Midden | 87 | 3 | A | € 850.000 | € 9.770 |
| Revaleiland 454 Houthavens-West | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Westlandgracht 77 Westlandgrachtbuurt | 88 | 3 | A | € 875.000 | € 9.943 |
| Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt | 100 | 3 | A | € 800.000 | € 8.000 |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | 3 | D | € 675.000 | € 7.258 |