apartment · resale
Wilgenlei 106
3052CJ Rotterdam · Schiebroek · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VERRA Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 95 apartments in Rotterdam met 42–79 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-20.1% t.o.v. mediaan van € 5.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 3537 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing -31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990660
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Isra — 0.2 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Ritme — 0.79 km |
| Supermarkt | PLUS Tom Vlig — 0.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kostense — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Schiebroek — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Meijersplein / Airport — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pizzabakkers — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.241 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 55.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.220 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.343 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1037 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 244 per jaar en 244 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 ketel ( combiketel) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 202 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 16.380
4 stap(pen)
|
€ 261.380 | +€ 1.380 | |
| Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde | 67 | F | € 235.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 252.420 | € -7.580 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -10.000 | |
| Hellevoetstraat 67 Tarwewijk | 51 | B | € 270.000 | +€ 0 | € 270.000 | +€ 10.000 | |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | D | € 239.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 249.880 | € -10.120 | |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | E | € 235.000 |
+€ 13.860
3 stap(pen)
|
€ 248.860 | € -11.140 | |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | D | € 265.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 273.800 | +€ 13.800 | |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 15.180
3 stap(pen)
|
€ 274.680 | +€ 14.680 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 17.690
5 stap(pen)
|
€ 276.690 | +€ 16.690 | |
| Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk | 60 | G | € 225.000 |
+€ 17.400
5 stap(pen)
|
€ 242.400 | € -17.600 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 280.040 | +€ 20.040 | |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | C | € 235.000 |
+€ 4.770
1 stap(pen)
|
€ 239.770 | € -20.230 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | 3 | G | € 259.000 | € 4.246 |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | 3 | F | € 245.000 | € 3.889 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | 3 | E | € 235.000 | € 3.730 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | 3 | C | € 275.000 | € 4.911 |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | 3 | F | € 215.000 | € 3.413 |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | 3 | D | € 265.000 | € 4.818 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | 4 | D | € 279.500 | € 4.658 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |