apartment · resale
Nieuwe Hoogstraat 33
1011HD Amsterdam · Zuiderkerkbuurt · wijk Nieuwmarkt/Lastage · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 250 apartments in Amsterdam met 47–88 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (-1.2% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 23520 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 613.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AF08
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Witte Olifant — 0.38 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.28 km · 38 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Dam Apotheek — 0.43 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk A.M. Heijnen — 0.28 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.71 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuwmarkt — 0.24 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Palmboom — 0.14 km · 481 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.674 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.787 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1156 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 272 per jaar en 272 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1850 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 247 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | C | € 550.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 556.750 | € -3.250 | |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | C | € 549.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 555.570 | € -4.430 | |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | C | € 550.000 |
+€ 2.880
1 stap(pen)
|
€ 552.880 | € -7.120 | |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -10.000 | |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -10.000 | |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | A | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | +€ 10.000 | |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -10.000 | |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | F | € 525.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 542.420 | € -17.580 | |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | C | € 575.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 580.760 | +€ 20.760 | |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 |
+€ 6.390
1 stap(pen)
|
€ 581.390 | +€ 21.390 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -25.000 | |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | D | € 575.000 |
+€ 11.360
2 stap(pen)
|
€ 586.360 | +€ 26.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | 3 | A+ | € 595.000 | € 8.623 |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | 3 | B | € 595.000 | € 9.154 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |