house · resale
Boerkamp 52
9431HW Westerbork · Westerbork · wijk Wijk 09 Westerbork · Midden-Drenthe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 361 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Zinger Vastgoed (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Midden-Drenthe met 96–179 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.4% t.o.v. mediaan van € 3.226/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Midden-Drenthe
| Inwoners | 4.510 |
|---|---|
| Dichtheid | 1439 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 359.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17310900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lindelaar — 0.27 km |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Börkerdies — 0.37 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.75 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk — 0.75 km |
| Restaurant | Brasserie Diggels — 0.84 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.435 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.450 per jaar (~€ 288/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.384 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3036 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1242 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.242 per jaar en 1242 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Compact HRE (gas gestookt uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 633 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Midden-Drenthe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julianastraat 8 Beilen | 133 | D | € 429.000 |
+€ 9.310
1 stap(pen)
|
€ 438.310 | € -690 | |
| Nijland 9 Beilen | 148 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 11.000 | |
| Veenakker 46 Beilen | 119 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -14.000 | |
| Brunstingerstraat 36 Beilen | 104 | E | € 450.000 |
+€ 13.520
2 stap(pen)
|
€ 463.520 | +€ 24.520 | |
| Weglangen 39 Westerbork | 101 | E | € 389.000 |
+€ 13.130
2 stap(pen)
|
€ 402.130 | € -36.870 | |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | E | € 375.000 |
+€ 17.940
2 stap(pen)
|
€ 392.940 | € -46.060 | |
| Hoofdweg 178 Bovensmilde-Centrum | 168 | C | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 60.500 | |
| Diepmaat 13 Westerbork | 164 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Julianastraat 8 Beilen | 133 | 5 | D | € 429.000 | € 3.226 |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | 4 | E | € 375.000 | € 2.717 |
| Nijland 9 Beilen | 148 | 4 | B | € 450.000 | € 3.041 |
| Veenakker 46 Beilen | 119 | 6 | C | € 425.000 | € 3.571 |
| Diepmaat 13 Westerbork | 164 | 5 | A | € 509.000 | € 3.104 |
| Halerweg 13 Verspreide huizen Zwiggelte | 156 | 6 | E | € 575.000 | € 3.686 |
| Verlengde Middenraai 53 Nieuw-Balinge | 158 | 6 | A | € 575.000 | € 3.639 |
| Brunstingerstraat 36 Beilen | 104 | 5 | E | € 450.000 | € 4.327 |
| Hoofdweg 178 Bovensmilde-Centrum | 168 | 6 | C | € 499.500 | € 2.973 |
| Weglangen 39 Westerbork | 101 | 4 | E | € 389.000 | € 3.851 |
| Westerkampen 3 Elp | 161 | 4 | A | € 669.000 | € 4.155 |
| Rozenstraat 9 Bovensmilde-Centrum | 97 | 4 | C | € 295.000 | € 3.041 |