apartment · resale
Afroditekade 29
1076DP Amsterdam · Olympisch Stadion e.o. · wijk Stadionbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lammers + Dijkstra Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 271 apartments in Amsterdam met 57–106 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+15.2% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 11088 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 761.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 91% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KH02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | The British School — 0.41 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schinkel Apotheek — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Valeriusplein — 0.78 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveenseweg — 0.89 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café Carbòn — 0.05 km · 68 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.312 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.690 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1066 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~328 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 302 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 742.000 | € -8.000 | |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | B | € 750.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 758.470 | +€ 8.470 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 759.350 | +€ 9.350 | |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 740.200 | € -9.800 | |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | € -10.000 | |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | C | € 749.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 765.200 | +€ 15.200 | |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | B | € 725.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 734.020 | € -15.980 | |
| Albert Luthulistraat 31 Transvaalbuurt-West | 80 | B | € 725.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 733.800 | € -16.200 | |
| Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West | 78 | D | € 750.000 |
+€ 21.060
3 stap(pen)
|
€ 771.060 | +€ 21.060 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | 3 | A | € 750.000 | € 9.036 |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | 3 | C | € 749.000 | € 9.247 |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | 3 | B | € 725.000 | € 8.841 |
| Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden | 81 | 3 | C | € 775.000 | € 9.568 |
| Camperstraat 20 Oosterparkbuurt-Noordwest | 82 | 3 | A | € 785.000 | € 9.573 |
| Plantage Kerklaan 183 Plantage | 84 | 3 | C | € 775.000 | € 9.226 |
| Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt | 82 | 3 | B | € 800.000 | € 9.756 |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | 3 | A++ | € 700.000 | € 8.434 |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | 3 | A | € 750.000 | € 8.824 |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | 3 | B | € 750.000 | € 8.824 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |