apartment · resale
Krommertstraat 1
1056TS Amsterdam · Pieter van der Doesbuurt · wijk Geuzenbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vos & Kleian Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 283 apartments in Amsterdam met 53–100 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+8.1% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 26027 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 481.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 81% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EL01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | As-Siddieq — 0.05 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | kinderdagverblijf het Ruytertje — 0.22 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.02 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.13 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.76 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.92 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.32 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Maz Mez — 0.04 km · 103 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.925 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.383 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1694 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~693 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 693 per jaar en 693 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 254 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Mauritskade 93 Dapperbuurt-Noord | 85 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | E | € 650.000 |
+€ 10.010
2 stap(pen)
|
€ 660.010 | € -14.990 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 655.670 | € -19.330 | |
| Albert Luthulistraat 15 Transvaalbuurt-West | 79 | D | € 650.000 |
+€ 5.530
1 stap(pen)
|
€ 655.530 | € -19.470 | |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | D | € 650.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 655.110 | € -19.890 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Albert Luthulistraat 15 Transvaalbuurt-West | 79 | 4 | D | € 650.000 | € 8.228 |
| Albert Luthulistraat 31 Transvaalbuurt-West | 80 | 4 | B | € 725.000 | € 9.062 |
| Transvaalstraat 39 Transvaalbuurt-Oost | 81 | 4 | D | € 700.000 | € 8.642 |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | 4 | D | € 650.000 | € 8.904 |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | 4 | D | € 599.000 | € 8.205 |
| Valeriusstraat 36 Cornelis Schuytbuurt | 81 | 4 | C | € 775.000 | € 9.568 |
| Beursstraat 29 Oude Kerk e.o. | 84 | 4 | C | € 650.000 | € 7.738 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | 3 | A | € 675.000 | € 8.654 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | 3 | C | € 695.000 | € 8.910 |