Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voorberg NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Rotterdam met 67–126 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-36.1% t.o.v. mediaan van € 4.760/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.285 |
|---|---|
| Dichtheid | 19275 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 203.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991572
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.91 km |
| Supermarkt | Groszek 3 — 0.1 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Bavo Europoort | PsyQ | Indigo | Lucertis | i-psy | Ster-MDC — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.96 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zuidplein — 0.6 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Rode Vlag — 0.07 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.104 per jaar (~€ 259/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.667 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1164 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.552 per jaar en 1455 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 324 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € 0 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € 0 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 4.500 | |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 5.000 | |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | E | € 279.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 285.660 | € -9.340 | |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | E | € 300.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 304.620 | +€ 9.620 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 9.880
3 stap(pen)
|
€ 284.880 | € -10.120 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 8.500
2 stap(pen)
|
€ 308.500 | +€ 13.500 | |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -20.000 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -20.000 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | € -20.500 | |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | C | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | +€ 24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | 4 | A | € 325.000 | € 3.316 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | 4 | B | € 300.000 | € 2.913 |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | 4 | D | € 265.000 | € 2.849 |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | 3 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | 4 | B | € 275.000 | € 3.198 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | 4 | A | € 365.000 | € 4.011 |
| Hillevliet 18 Hillesluis | 85 | 4 | D | € 250.000 | € 2.941 |