apartment · resale
Zwedenburg 358
2591BP Den Haag · Burgen en Horsten · wijk Wijk 25 Mariahoeve en Marlot · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | FASTGOED makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 145 apartments in Den Haag met 58–109 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-11.7% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 7162 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 277.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182569
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Waalse Louise de Colignyschool — 0.15 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.1 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Residentie Apotheek — 0.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Artsenzorg — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 1.67 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Mariahoeve — 0.79 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | FL'Orange — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.647 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.787 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1428 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 336 per jaar en 336 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1966 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 261 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 16.500
3 stap(pen)
|
€ 341.500 | € -3.500 | |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | D | € 325.000 |
+€ 13.280
2 stap(pen)
|
€ 338.280 | € -6.720 | |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | D | € 325.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 337.800 | € -7.200 | |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | F | € 335.000 |
+€ 21.060
4 stap(pen)
|
€ 356.060 | +€ 11.060 | |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | C | € 350.000 |
+€ 6.930
1 stap(pen)
|
€ 356.930 | +€ 11.930 | |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | C | € 325.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 332.470 | € -12.530 | |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 332.020 | € -12.980 | |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | E | € 339.500 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 360.400 | +€ 15.400 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 362.800 | +€ 17.800 | |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | C | € 319.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 326.470 | € -18.530 | |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 20.000 | |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | 4 | C | € 325.000 | € 3.916 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | 4 | A | € 375.000 | € 4.464 |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | 4 | F | € 300.000 | € 3.488 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | 4 | E | € 380.000 | € 4.270 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |